2023 Seçimlerinde RTE Seçimi Kaybetse İlk Paylaşımınız Ne Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kayaci
   ?
    notuds
    yorumlar iç karartıcı.. akp liler 2023 de Türkiye dev olacak sanıyor.. akp karşıtları ise rte gidince ülke kalkınacak sanıyor.. arkadaşlar bu ülke hasta kanser gibi düşünün bunu.. KEMOterapi işe yaramıyor.. kesip atamıyorsun da.. böyle sürüngemede kaybolup yitip gidicek.. ülkeyi bir anda süpermen yönetecekmiş gibi davranmanın lüzumu yok.. ülkemizin siyasi renklendirmesi için söylenebilecek tek şey aynı bokun laciverti demektir.. insanların uzayda yaşam aradığı çağda ülkemizde gündem imamahatipler yok bilmem camiler yok başörtü.. cahilü cühelaların arasında yaşıyoruz aloooo.. kim takmış kim takmamış kim içki içmiş kimr ne amk.. çözebilmiş bile değilim henüz.. bu yüzden rte seçimi kaybetse çekerim yorganı üzerime uzatırım ayakları götümü kalorifere yaslar yatarım.. çözüm siyasi partiler değil halktır.. halkımız farklı renklerdeki boklardan oluşuyor. ama koku hep aynı..
     gregory_
      voila
      Kaybedeceğini düşünmüyorum, bu ülkedeki köle ruhlu amip sürüsü yok olmadıkça (toplumun %55’i falan oluyor) biz daha çok tayyipler görürüz. Gerçekler acıdır, söylüyorum diye üzülmeyin polyanalar.
       montana_
       Şükür namazı kılarım.
        leb
        paylaşımı bilmem ama eşeği saldım çayıra açıp son ses gezicem sokaklarda
         cinayetvaraga
         Genclik pek umutlu da... Ben 2002 den beri bekliyorum amk. ben ortaokuldayken geldiler oğlum okula başladi hala burdalar. rahatiniza bakın.
          disi.ejderya
          Yeni Türkiye demekle olmuyor çay perisi ; Eski Türkiye ye yeni âdet 😏( tabi başa insan gibi birisi gecerse)
           agac-ceviz
           Çay demlerim TV karşısında çay içerim
            tsukyomi
            Kaybettiğinde yazarım. 1300 kilometre öteden canımı sıkmasınlar şimdi.
             gilad-pellaeon
             ben onun gidebileceğini düşünmüyorum. Onun döneminde ana okulu ilk okul lise vb derken 22 yaşıma geleceğim ondan başka iktidar görmedim ben artık demokrasiye seçime inanmıyorum ülkemizi en az 50 sene teknokratik bir iktidar yönetmeli şu halkı gerekirse zorla eğitmeli.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.