2022 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Türkiye'nin Rakipleri
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kisacadeniz
   Türkiye; Hollanda, Norveç, Karadağ, Letonya, Cebelitarık ile aynı grupta yer aldı. Yani gruptan çıkma ihtimalimizi düşük görüyorum. Norveç ve Hollanda varken zor biraz. Norveç'te Haaland çok formunda bu aralar. Fiziksel olarak da çok üstünler bize karşı ama oyun yapısı oturmamış durumda belki bu durum lehimize olur ama çok zannetmiyorum. Hollanda'nın gençleri de çok iyi durumda. Orta sahada Jong, Donny van de Beek, Wijnaldum ile çok güçlüler. Ofansif katkı alırlarsa çok üst yerlere çıkabilir Hollanda. Türkiye'nin gücü de iyi ama taktik anlayışımız bence baya kötü. Şenol Güneş, takımı kötü yönetiyor. Kadro derinliğimiz iyi olsa da son zamanlardaki sakatlıklar, yersiz mağlubiyetler yol açtı. Tabii ne olacağını bilemeyiz. Bir sürpriz olur da gruptan da yükselebiliriz. Siz grubumuz hakkında ne düşünüyorsunuz?
    siradan_birisi
    tek rakibimiz hollanda. gerisi çöp gerçi bizim takım da öyle ama umudum gayet yüksek
     talihsizinteki
     çıkarız bu gruptan
      me_out_bye
      🤔 Valla hiç bilgim yok. Tanımıyom hiçbirisini.
       cinayetvaraga
       erken konuşmaya gerek yok. son 10 yıldır şöyle çıkarız böyle gömeriz dediğimiz hiçbir gruptan başarı ile çıkamadık. ilk 3 potansiyel yerimiz ama norveç hafife alınacak bir takım değil. Hollanda zaten değil.
        killforyou
        norveç bizim içimizden geçer. haaland ve sörloth var adamlarda. karadağ, cebelitarık falan güzel rakipler. letonya'yı küçümsersek onlara bile puan verebiliriz. hollanda'yı yeneceğimizi düşünüyorum. büyük takımlara karşı iyi oynuyor bizimkiler.
         asit
         grupta tek zorlayacak takım Hollanda.. Norveçi göz ardı etmemek lazım.. Şenol hoca saçma salak triplere girmezse, rahat çıkarız gruptan
          gregory_
          Umrumda degil, milyon eurolar alan adamlar ama bi b*k yapma derdinde degiller.
           eski_bi_tanidik
           Gayet de güzel geçeriz bence. Ama herkes senin gibi yok şöyle gecemeyiz yok böyle gecemeyiz derse bok geceriz
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.