2021'de Dünya'da ve Türkiye'de Değişen Flört Tarzları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kayaca
   Pandemi döneminde şunu anladık ki insanlar fiziksel olarak görmedikleri birileriyle de gerek bazı uygulamalar üzerinden gerekse de date siteleri ile bir şekilde tanışıp sohbet ediyor. Adeta flört ediyorlar. Kimisi can sıkıntısından sohbet ediyor kimisi flört sohbetinden hoşlanıyor kimisi de belli bir flörtleşme döneminden sonra sevgili oluyor. Ayrıca sanal seks ve sexting yapan bir kitle de azımsanmayacak kadar fazla yapılan araştırmalar filan bunu gösteriyor. Özetle 2021'de Dünya'daki ve Türkiye'deki Flörtleşme tarzları sizce nasıl ? Ya zamana göre çok normal mi yoksa ya ben asla böyle tanışmam biriyle mi diyorsunuz ?
    tsukyomi
    Şunlar yüzünden strese giriyorum. Flört nedir inanın bilemiyorum artık ama konuşmak, goygoy yapmak flört değildir. Lütfen olmasın, yoksa manav Sami agayla, Bakkal Üseyin'le, Migros kasiyeriyle, GERB başkanıyla ve daha sayamadığım birçok insanla dünyaevine girmem beklenecek.
     merilolika
     Kaldı mı sevdiğinin gözüne bakmaya utanan insanlar
      cesuryurek-
      yıl olmuş 2021 o yüzden ben pek olmaz falan demiyorum. Şartlar ve koşullar sürekli değişiyor..
       almila__
       yaa bu başlığa baya bir yorum gelir diye bekliyordum kimse doğru düzgün bir şey yazmamış...
        littlejohn
        Can sikintisina da flortlesmessin be kardesim
         kuzey34
         Valla ister inanın ister inanmayın ister sevin ister sevmeyin bu zamanda işler böyle ilerliyor maalesef o yüzden ben çok olumsuz bakmıyorum bu konuya..
          almila__
          Ben çok normal karşılıyorum yani zamanla bir çok şey farklı bir boyuta doğru ilerliyor ve bu durumu belirleyen yaşam tarzları, teknoloji ve insanların hayat tarzları diye düşünüyorum. Ama herkese de uygun degil tabi ki o yüzden genelleme yapmıyorum... Özetle normal karşılıyorum..
           moon_night
           Tam anlayamadım genelleme var mı ona göre şey yapçam
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.