2021'de Dünya'da ve Türkiye'de Değişen Flört Tarzları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kayaca
   Pandemi döneminde şunu anladık ki insanlar fiziksel olarak görmedikleri birileriyle de gerek bazı uygulamalar üzerinden gerekse de date siteleri ile bir şekilde tanışıp sohbet ediyor. Adeta flört ediyorlar. Kimisi can sıkıntısından sohbet ediyor kimisi flört sohbetinden hoşlanıyor kimisi de belli bir flörtleşme döneminden sonra sevgili oluyor. Ayrıca sanal seks ve sexting yapan bir kitle de azımsanmayacak kadar fazla yapılan araştırmalar filan bunu gösteriyor. Özetle 2021'de Dünya'daki ve Türkiye'deki Flörtleşme tarzları sizce nasıl ? Ya zamana göre çok normal mi yoksa ya ben asla böyle tanışmam biriyle mi diyorsunuz ?
    moon_night
    Tam anlayamadım genelleme var mı ona göre şey yapçam
     merilolika
     Kaldı mı sevdiğinin gözüne bakmaya utanan insanlar
      tsukyomi
      Şunlar yüzünden strese giriyorum. Flört nedir inanın bilemiyorum artık ama konuşmak, goygoy yapmak flört değildir. Lütfen olmasın, yoksa manav Sami agayla, Bakkal Üseyin'le, Migros kasiyeriyle, GERB başkanıyla ve daha sayamadığım birçok insanla dünyaevine girmem beklenecek.
       almila__
       Ben çok normal karşılıyorum yani zamanla bir çok şey farklı bir boyuta doğru ilerliyor ve bu durumu belirleyen yaşam tarzları, teknoloji ve insanların hayat tarzları diye düşünüyorum. Ama herkese de uygun degil tabi ki o yüzden genelleme yapmıyorum... Özetle normal karşılıyorum..
        kuzey34
        Valla ister inanın ister inanmayın ister sevin ister sevmeyin bu zamanda işler böyle ilerliyor maalesef o yüzden ben çok olumsuz bakmıyorum bu konuya..
         littlejohn
         Can sikintisina da flortlesmessin be kardesim
          almila__
          yaa bu başlığa baya bir yorum gelir diye bekliyordum kimse doğru düzgün bir şey yazmamış...
           cesuryurek-
           yıl olmuş 2021 o yüzden ben pek olmaz falan demiyorum. Şartlar ve koşullar sürekli değişiyor..
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.