2020'den Bu Yana Hayatınızda Ne Değişti?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   simerenyamdakicicek
   mimarlık kazandım, taşındık , yorucu bir ilişkiden kurtuldum , eskiden fevriydim kırdığım insanlardan özür diledim bir de onedioya girince beni buraya attı dedim lan bu site ne sonra bir baktım komik bir kız bu arada o zamanlar fotoları yoktu önce karakterini sevdik yani sonra baktım hoş biri hesap açtım ve çiçeğimle tanıştım 🌻
    minmina
    fakirleştim
     semaakonurr
     Hayatımdaki insanlar .
      mrsnl33
      Üni. yi daha yeni bitirmiştim. Ileriye dönük hayallerim vardı. Ama tabi her seyin benim hayalimdeki gibi kolay olmadığını o zaman daha net öğrendim. Tabi bi de burası var. Iyisiyle- kötüsüyle 20 ay geçti.
       marvelhulk
       hayatımda gereksiz insanları çıkarrrım
        darkomikhanem
        fark ettiğim bişey yok sadece giderek duygusuzlasiyorum
         catherine-earnshaw
         Ailem dağıldı, mezun oldum, kötü arkadaşlıklarımı ve ilişkimi bitirdim, hobilerime yoğunlaştım ve bunlardan bazısı gelir kazandıracak gibi, çocuk yaşta tanışıp etkilendiğim bir insan beni mahvetti, özgürlüğüm konusunda daha agresif davrandım, iki yıldır konuşmadığım babamla iletişime geçtim, maddi manevi çıkarlarımı daha çok düşünür oldum.
          cinayetvaraga
          Zor ve yıpratıcı 1.5 sene geçirdik ailecek. Çünkü kendi işimiz olmasından ötürü yıpratıcıydı, tablo kaygılandırıyordu. mental olarakta yıprandık. ama neyse ki çıktık o kara tünelden. şimdi her şey gayet iyi ve ziyadesiyle yolunda. ancak bu konjoktürle ne kadar devam eder bu süreç bilemiyoruz.
           byba
           Hiç bir şey değişmedi o zamanda üniversite sınavına hazırlanıyodum hala sınava hazırlanıyorum yaşıtlarım evlendi çocukları oldu biz bi üniversiteyi tutturamadık 🤦🏻
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.