27
31.12.2020
2020'de Gerçekleştirdiğiniz Hedefleriniz
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   gulfemkaya
   2020'nin son saatlerine girdiğimize göre küçük bir geçmişe dönüş yapalım. Genelde her senenin sonunda bu sene naptım, kendimden memnun muyum, nasıl geçti her şey diye kendimi sorgularım. Şimdi bunu yapmaya sizi de davet ediyorum. Bu sene herkes için zor bir seneydi. Hedeflediğimiz, planladığımız birçok şeyi yapamadık hatta her gün yaptığımız şeyleri bile yapamamaya başladık. Bu süreç daha ne kadar devam eder bilmiyorum ama umarım en kısa sürede sonlanır. Karantina zamanlarını biraz olsun verimli geçirebildiğimi düşünüyorum. En azından ilk zamanlarını. İlk etapta okumak veya izlemek istediğim fakat vakit bulamadığım şeyleri yaptım. Bu sene her ay en azından 4 kitap okuma hedefim vardı. Karantina sayesinde her ay ortalama 7-8 kitap okumayı başardım. Bütün sene ise 96 kitap ile kendi kişisel rekorumu kırdım diyebilirim. En azından kendimi geliştirmek adına bir şeyi başardığımı düşünüyorum. Siz 2020'de hangi hedeflerinizi gerçekleştirdiniz?
    _gizem_
    kilo vermek bi de özgüven kazanmak oldu
     moon_night
     2021'e kadar hayatta kalmak Birkaç saat sonra öğreniriz gerçek olup olmadığını
      badideasensei
      Duygusal bir konu hakkındaki olmaz dediğim oldu ama olduğuna da pişman oldum sanki sonradan en azından nasıl biri olduğunu öğrendim .
       gggggg
       Psikolojik olarak bazı kötü alışkanlıklarımı bıraktım bunu yapmak hedefimdi ve gerçekleştirdim umarım aynı duruma tekrar dönmem
        cansevim
        yapmasam olmazdı. Leeezzgoooo partyyyy
         benita
         İş buldum
          tsukyomi
          İlk ay işten ayrılıcam dedim, ayrıldım. Aylarca iş bulucam dedim, son ay iki işe birden girdim. Duygusal yükümden kurtulucam dedim, yük bağımlılığa döndü. Yine yuvarlanmışım şarampole işte.
           ali-vercetti
           31'i azalttım, hayat kalitem arttı..
            palmiye
            Hiç-bir hedefini gerceklestirmiceksin dedim ve gerçekten de gerçekleştirmedim. Istikrarlıyımdır ayıptır söylemesi.
             momosatalante
             Korona kapmadım
              ceviz-agaci
              hedef mi o nedir aaa
               kania_
               Birazda olsa özgüven kazandım insanlara güvenilmeyeceğini öğrendim,ve hyatımı süistimal eden insanları takmamaya çalıştım
                kania_
                knk seninde vardır bişilerin
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.