2 Yıllık Sevgilinin Erasmusa Gidecek Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cimilli
   Yarım saat kadar önce öğrendiğim acı haber. Çok mutsuzum arkadaşlar, resmen dünyalar başıma yıkıldı. Yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğum bir kız sevgilim var. Gayet ciddi ve istikrarlı gidiyorduk sadece 1 defa ayrıldık. Hatta artık aileler bile birbirlerini biliyordu. Evlilik yolunda emin adımlarla ilerliyorduk. Birkaç ay önce erasmus'a başvuracağını söylemişti. Başlarda çok kavga ettik, "gidemezsin!" dedim dedim durdum ama inadından vazgeçmeyince yaptı başvurusunu. Ve az önce aldığım haberle resmen başımdan aşağı kaynar sular döküldü, ne yapacağımı bilemedim. Şimdi sevinçten havalara uçuyor instagram, tiktok, facebook, whatsapp hepsinden gönderi paylaştı. Millet bana inek, geyik, boğa gibi hayvan emojileri atmaya başladı. Resmen boynuzlu demeye başladılar daha şimdiden. Gittikten sonra neler olur bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Lütfen akıl verin.
    myheartofstereo
    sevgilinin ig versene bişi konuşmam lazım...
     mrsnl33
     Her gün diodan bi kızla takılıyorsun, bu ne güzel aşk böyle torbacı 😂😂
      sairsel
      Geçmiş olsun 😂
       catherine-earnshaw
       Hasanla değil Hansla konuşacak alt tarafı, niye büyüttün bu kadar? :d
        tsukyomi
        Cidden şu tacizcinin ekşi başlıklarına yazacak kadar alçaldınız mı ya? Niye götünü kaldırıyorsunuz bu kan yoksununun? Amacınız ne?
         sedefartuny
         Üzmek ya da kırmak istemem ama ilişkinizin sonuna gelmiş bulunmaktasınız bence ben araya Erasmus girdikten sonra devam eden bir ilişki görmedim henüz.
          silivri
          Sen sikilmeye mahkum bir adamsın.
           peripedia
           Şöyle ki her erasmusa giden aldatacak diye bir kaide mi var? Bence yok. Sen onu unutmaz, ilgini alakanı üzerinden eksik hissetmezsen bence bir sorun yaşamazsınız.
            detokssuyu
            Tüh ya çok kötü olmuş. Umuyorum ilişkinize bir zeval gelmez ama bu korku ile yaşayacak olmak illa ki olumsuz anlamda etkileyecektir.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.