2 Gün Önce Darp Etmiş ve Serbest Bırakılmış: Eski Sevgilisini Bıçaklayan Şahıs 'Bu Kez' Tutuklandı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Sözcü gazetesinden Habip Atam'ın haberine göre, hemşire Ceylan G., 6 Haziran’da eski sevgilisi Nazır İ. tarafından şiddet gördüğü gerekçesiyle emniyete başvurdu. Darp edildiğini belirten genç kadının şikayeti üzerine Nazrı İ., polis ekiplerince gözaltına alındı. Ancak, sevk edildiği adli makamlarca adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Serbest kalan Nazır İ., Ceylan G.’nin peşini bırakmadı. Ceylan G., 8 Haziran’da evine giderken, saat 21.45 sıralarıda eski sevgilisi tarafından önü kesildi. Genç hemşireyi sokak ortasında darp eden Nazır İ., genç hemşireyi boynundan ve elinden bıçakla yaraladı. Olayı gören mahalle sakinleri durumu polise bildirdi. Olay yerine kısa sürede giden Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Nazır İ.’yi gözaltına aldı. İşlemlerinin ardından adliyeye gönderilen şüphelinin bu kez tutuklanmasına karar verildi.
   https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/eski-sevgili-hemsireye-dehseti-yasatti-bu-kez-tutuklandi-5865119/
   https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/eski-sevgili-hemsireye-dehseti-yasatti-bu-kez-tutuklandi-5865119/
    tullenmoredew
    vurmak yada bağırmak, hele bir kadına, güçsüz pezevenk.
     mevsimlerdensnbahar61
     Çok tedbirliyiz ya biz bıçaklanmadan tutuklanmıyor illa bi vahşet olacak 🤦‍♀️
      zimbo
      bu son zamanlar neyin bunalımı oldu da insanlığımız için yine kadına şiddeti bu kadar arttırmaya başladı. hiç mi eğitilmiyoruz ya da eğitemiyoruz insanları anlamadım arkadaş. hayır her şey sonu geldikten sonra yapılıyor bir de böyle saçma bir adalet sistemimiz var gerçekten gülünç...
       velevkiozge
       Kontrol etselermiş, Kadın ölmediyse boşu boşuna yıllarca hapiste sürünmesin adamcağız (!) Hiç hukuk eğitimi almadım ancak hukukçular bu konuyu nasıl açıklıyorlar bunu gerçekten merak ediyorum. 5 yaşındaki çocuğun bile bu konuda darp olayıyla birlikte uzaklaştırma hatta belki kısa süreli hapis cezası vereceğini düşünüyorum. Ülkede hukuk sistemi var mı ? Varsa hukukçuların kafası çocuk kadar bile mi çalışmıyor?
        rarero
        Bu ülkede kadın canının gerçekten hiçbir değeri yok. Ölmesi gerekiyor çünkü ceza alabilmesi için bu mahlukatların. Öldükten sonra da bitmiyor. En bariz örneğini Şule Çet davasında gördük. Senelerin sonunda, toplum baskısıyla verildi o cezalar. Sokaklarda yürüyemez hale geldik. Yazık !
         diocubiri
         Adamın bu rahatlığı biraz da bizim adalet (!) sistemimizden kaynaklı. Ne olacak sanki ilk önce yıllarca hapis cezası verilir daha sonra iyi halden, afdan vb. yararlanır çıkar. Ve tekrar aynı şeyler... Bu döngü hiç bitmez. Eğer böyle devam ederse de bitmeyecek!
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.