1958'in Z Kuşağı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Bu videoyu buldum gezinirken videonun yarısında yunan kız ile türk genci ülkelerindeki birbirlerine karşı ön yargıları ve siyasi anlaşmazlıkları konuşuyorlar ki bu gençler max 18 yaşında ve akıcı derecede ingilizce konuşabiliyorlar ve de birbilerine karşı hiçbir nefretleri yok ve söz kesmiyorlar (yunan kıza biraz sinir oldum ama sonuçta her yunan böyle degildir diyerek geçiştirdim) peki sizin şimdikiyle karşılaştırınca düşünceleriniz ne oldu? (10:00'da başlıyor)
   https://youtu.be/djzamG6HoJ8
   https://youtu.be/djzamG6HoJ8
    me_out_bye
    Tamamda niye Z kuşağı olsun? Her çocuğu Z kuşağı mı belledin? Z kuşağı ioe yakından uzaktan alakası yok. O zamanın genç nesili işte. Zaman şu yükseliş zirve ve çöküş her şeyde var. Bence eskiler bizden şu andan daha iyiydi evet sonra zirve oldu ve çöküşe geçti. Biz aşağılardayız o yüksekliğe daha çıkamadık. Hele şu avrupa amerika 1950 60 70leri. Muazzam her biri kendisine göre ayri güzel. 60lar süpermişşş! Şu ana kıyaslasan gayet vasatız. Hepsi yaşlısıda ortancasıda gencide hepsi vasat. O yıllar müthiş bir elitlik var insanlarda. Bozulma daha başlamamış hep bir düzenin tertibin eseriler. O yüzden de çok hoş gözüküyor. 👍🏻
     eski_bi_tanidik
     Sonuna kadar izledim Son derece medeniler. O zamanda da mı ingilizce konusuluyormus acaba ortak. Cok güzel ingilizce konuşuyolar.
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.