19 TL'lik Baklava Almak İçin Sıcak Güneşin Altında Sıraya Girmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rahat
   asla yapmayacağım hareketlerin başında gelir. şeker krizine girsem yine yapmam. o kuyruğa giren insana da zerre saygım olmaz. bu sıcakta 19 tl'ye baklava var diye o sıraya giren insanın kendisine zerre saygısı yoktur. mesela düşünüyorum, durumu kötüdür hatta çocukları baklava istiyordur diye düşünüp kendi kendime empati yapıyorum ama yok. ben asla öyle bir pozisyona sokmam kendimi. öyle bir durumdaysam çocuk yapmam. bu metrelerce uzunluktaki sıraya giren insanla muhattap olmamak en iyisi aslında. aha da
   https://t24.com.tr/haber/sirinevler-de-19-tl-lik-baklava-satin-almak-isteyenler-metrelerce-kuyruk-olusturdu,966897
   haber
   "İstanbul Şirinevler'de bir tatlıcı dükkanı önünde kilosu 19 TL'den başlayan baklavalar nedeniyle metrelerce kuyruk oluştu. İstanbul Şirinevler’de Kurban Bayramı öncesi bir baklavacının piyasaya göre ucuz fiyata sattığı baklavalar nedeniyle yoğunluk oluştu. Arefe günü sabahın ilk saatleri ile birlikte sıraya giren vatandaşlar tatlıcı dükkanı önünde metrelerce kuyruk oluşturdu. Sıcak havaya rağmen yaklaşık bir saatlik beklemenin ardından dükkanın içine girebilenler, kilosu 19 liradan başlayan baklavalardan satın aldı. Bazıları sıcaktan daha az etkilenmek için karton parçalarıyla kendilerine gölge yaptı. Metrelerce uzayan baklava sırası havadan görüntülendi."
    eski_bi_tanidik
    Ben de girmem. Ama girene de saygı duyarım. Kendine saygısı yok diyorsun. Asil senin kendine saygın yok be. Belki çok fakirler ve çocuklarına baklava yedirmek istiyorlar? Baklavanın tepsisi olmuş 100 lira. "Ben o durumda olsam girmem" diyorsun. Sen girmezsen girme? Sanane? Birde de o insanlarla muhatap olmam diyorsun. Olma amk. O insanlar da yalvarıyordu sana benle muhatap ol diye. Amk salagi. Cok mu düpdüşük rezil haldeler? Bu kadar küçümsüyorsun. Onlari bu hale getiren ekonomi. Günümüz ekonomisi. Günümüz açgözlülüğü. Bundan sonra da "ehonomi çoh gotü" de deme o zaman tamam mı krdsm.
     disi.ejderya
     Baklava değildir o 😅 şerbetli yufka
      thetalentedmrripley
      Özet : Parası olmayan baklava yemesin, skişmesin, çocuk yapmasın. Bir çocuk daha yapmayı düşünecek olursam öncesinde dioda başlık açıp aylık gelirimi ve çocuklara sunabileceğim imkanları beyan edip buradan icazet isteyeceğim.
       somurtkan_sirin
       şirinevlerde kimmiş ki bu, aşçı şirin mi acaba🤔
        heygidigocadunya00
        Bir 10 lira daha üzerine ekleyip evde kendileri yapsa en azından içine hangi malzemelerin katıldığını bilirler 🤔😃
         merilolika
         19 liraya baklava mı olur
          me_out_bye
          Ekonomi iyi diyen m4l dayılar baksın.
           strangestar
           19 TL baklava da bir bit yeniği var ya
            cornelia
            19 tlye baklava olmaz
             gossipdio
             Sıcakta baklava yemek bile bana işkence geliyor ferah ferah dondurma varken bi de sırasında mı bekleyeceğim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.