19 TL'lik Baklava Almak İçin Sıcak Güneşin Altında Sıraya Girmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rahat
   asla yapmayacağım hareketlerin başında gelir. şeker krizine girsem yine yapmam. o kuyruğa giren insana da zerre saygım olmaz. bu sıcakta 19 tl'ye baklava var diye o sıraya giren insanın kendisine zerre saygısı yoktur. mesela düşünüyorum, durumu kötüdür hatta çocukları baklava istiyordur diye düşünüp kendi kendime empati yapıyorum ama yok. ben asla öyle bir pozisyona sokmam kendimi. öyle bir durumdaysam çocuk yapmam. bu metrelerce uzunluktaki sıraya giren insanla muhattap olmamak en iyisi aslında. aha da
   https://t24.com.tr/haber/sirinevler-de-19-tl-lik-baklava-satin-almak-isteyenler-metrelerce-kuyruk-olusturdu,966897
   haber
   "İstanbul Şirinevler'de bir tatlıcı dükkanı önünde kilosu 19 TL'den başlayan baklavalar nedeniyle metrelerce kuyruk oluştu. İstanbul Şirinevler’de Kurban Bayramı öncesi bir baklavacının piyasaya göre ucuz fiyata sattığı baklavalar nedeniyle yoğunluk oluştu. Arefe günü sabahın ilk saatleri ile birlikte sıraya giren vatandaşlar tatlıcı dükkanı önünde metrelerce kuyruk oluşturdu. Sıcak havaya rağmen yaklaşık bir saatlik beklemenin ardından dükkanın içine girebilenler, kilosu 19 liradan başlayan baklavalardan satın aldı. Bazıları sıcaktan daha az etkilenmek için karton parçalarıyla kendilerine gölge yaptı. Metrelerce uzayan baklava sırası havadan görüntülendi."
    merilolika
    19 liraya baklava mı olur
     somurtkan_sirin
     şirinevlerde kimmiş ki bu, aşçı şirin mi acaba🤔
      disi.ejderya
      Baklava değildir o 😅 şerbetli yufka
       strangestar
       19 TL baklava da bir bit yeniği var ya
        eski_bi_tanidik
        Ben de girmem. Ama girene de saygı duyarım. Kendine saygısı yok diyorsun. Asil senin kendine saygın yok be. Belki çok fakirler ve çocuklarına baklava yedirmek istiyorlar? Baklavanın tepsisi olmuş 100 lira. "Ben o durumda olsam girmem" diyorsun. Sen girmezsen girme? Sanane? Birde de o insanlarla muhatap olmam diyorsun. Olma amk. O insanlar da yalvarıyordu sana benle muhatap ol diye. Amk salagi. Cok mu düpdüşük rezil haldeler? Bu kadar küçümsüyorsun. Onlari bu hale getiren ekonomi. Günümüz ekonomisi. Günümüz açgözlülüğü. Bundan sonra da "ehonomi çoh gotü" de deme o zaman tamam mı krdsm.
         heygidigocadunya00
         Bir 10 lira daha üzerine ekleyip evde kendileri yapsa en azından içine hangi malzemelerin katıldığını bilirler 🤔😃
          me_out_bye
          Ekonomi iyi diyen m4l dayılar baksın.
           sulesu_
           Ekonomi sagolsun insanlar ne hale düşüyor yazık cidden
            abdes_terligi
            bu sıcakta? çok saçma, baklava zaten bana aşırı şekerli geliyor sevmem.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.