18 Yaşındaki Delikanlının Bilgisiyle Dayıları Tokat Manyağı Yaptığı Müthiş Video
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   İzlerken için yağı eridi resmen. Karşısında öğretmen var, adam boş konuşuyor. Eveleyip geveliyor. Zamanında benim dayım da öğretmen olmuş. 60 yaşında şimdi. Liseyi bitir kıytırık bir sınava gir sonra öğretmen ol. Şimdiki zamanın gençleri de sabırlı olun, saygılı olun, şükredin falan de. Devir değişti arkadaşlar, devir çoktan değişti. Şimdi bir genç milyonlarca kişinin girdiği sınava giriyor, başarılı olsa bile torpili yoksa aç kalıyor. Şu yaşa hürmeti falan siktir edin. Sizin şu yaşta öğrendiğinizi onlar 60 yaşında öğrenemez hem onların işi o da değil. Konu gelecekse, bu konu sizin konunuz. En çok sizin konuşmanız lazım. Bu boomerların söylediklerine kulak asmayın. Saygıymış, saygılı olacakmışsınız. Hadi lan ordan.
   https://www.youtube.com/watch?v=Ysba0kyTTLI
   https://www.youtube.com/watch?v=Ysba0kyTTLI
    berat_albayrak_
    Bu dayıları gulag gibi çalışma kamplarına gönderirsek daha iyi olur. En azından nefes almak dışında bize yararları dokunur.
     badideasensei
     Bütün ümidim gençliktedir. Mustafa Kemal Atatürk 🇹🇷
      aynur-bahar
      Bu cocuk bizim gelecegimiz, Allahim ne olursun böyle genclerimiz, böyle akilli, mantikli genclerimiz cogalsin. Amin!
       aynur-bahar
       Ajskdfkjdj adam diyor ki ben ögretmenim :))) eee ögretmensin ama ne ögretiyorsun, insanlari koyun gibi gudulmeyi ögretiyorsunuz. Madem ögretmensin NEDEN GENCIN SÖZUNU KESIYORSUN? TERBIYESIZLIK YAPIP LAF KESEN, "SABIRSIZ" DIYEN KENDISI BIR DE GENCE DIYOR KI " NIHAYET NEZAKET GÖSTERDI " DIYOR. YAZIK SENIN GIBI VERGILERIMIZDEN MAAS ALIP DA BIZIM COCUKLARIMIZIN KOYUN GIBI KALMASINI SAGLADIGIN ICIN. Atanamayan ögretmenlerin vebali senin gibi cahil ögretmenlerin boynuna. Amin!
        kisi
        Ad Hominem bombardımanı.
         hogwartsmektubugelmeyen
         Keşke bütün gençlerimiz böyle olsa.. Yanlış anlaşılmasın, kesinlikle CHP'li olsun ya da iktidarı sevsin değil derdim. Savunduğu şeyin arkasında böyle dursun böyle bilsin
          rarero
          Bilgili gençlerin böyle konuşmalarına denk geldikçe inanılmaz gururlanıyorum ya.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.