17 Yaşındaki Gamze Açar'ın Şüpheli Ölümü
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   handeyakar07
    asit
    bu tarz cinayetlerin aydınlanacağına inanan kaldı mı gerçekten ? evet inanmak istiyoruz ama.. bu kaçıncı ? gündem iki dakikada değişiyor. iki günde unutuluyor maalesef..
     redblack
     Böyle caniler yuzunden paranoya yaşar hale geldim, yolda bir kadinin arkasindan gidiyorsam yanindan gecmek icin hizlaniyorum korkmasin diye, yolda gordugum dünya tatlisi çocuklara şebeklik yapıp severken, ailesi tedirgin olacak diye gülümseyemiyorum bile. Müşterilerimi güler yüzle karsilayip kullanim talimatlarini yuzlerine bakarak anlatirken, şimdi paketlerken anlatip minimum göz temasi kuruyorum rahatsiz olabilirler düşüncesi ile. Yine canlara kiyiliyor, yine ailelerin yuregi yaniyor, yine ıslah olmuyorlar, yine bitmiyor...
      horny
      17 yaşındaki kız 3 kişi tarafından gizlice otele sokuluyor ve ardından 5. kattan atlıyor (atılıyor) . buna da intihar dememiz bekleniyor. şerefsizler. takipçisi olacağız.
       cinayetvaraga
       Bitmeli artık. Bıçak kemiğe dayanmadı mı? Yasama ve yargı organlarının hiç mi çocuğu yok? Hiç mi vicdanınız yok? hiç mi haysiyetiniz yok da bu ölümlerin peşine düşüp ibretlik cezalar vermiyorsunuz? Bunca kadınların ölümü hep mi faili meçhul, cezasız kalacak? Bıktık! Yorulduk! İnsanlığımızdan, erkekliğimizden utanır olduk. Y E T E R!
        dr.rock
        Önlem temelleri kuvvetsiz bir bina gibi üzerimize çöküyor. Erişkinleri koruyamadığımız ortamda çocuklarımızı nasıl koruyacağız. Aile bütünlüğü çok önemli, nerede psikolojik bir rahatsızlık görsem temelinde hep anne baba arasındaki çekişme var. Sevmiyorsanız evlenmeyin mk
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.