17 Saniyenin Gücü
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hayalperestbirii
   evrene ve mesajlara çok inanan birisiyim, ve imgeleme gücünene inanan insanlardanım bu 17 saniye olayı da çok aklıma yattı benim, siz be düşünürsünğz bilmiyorum ama einstein'nin bile sözü var tam hatırlamasamda sözlerimizin dönüp dolaşıp tekrar bize geldiğini söyler ve bu yüzden kelimelerimizi dikkatli kullanmamızı söyler ve bir çok insanda bunu doğruluyor.
    leb
    entry nick uyumu diyorum
     lutfen-ama
     Ben üç kez 17 saniye boyunca inanarak dünyanın en zeki insanıyım demeye gidiyorum, sonra da zenginim diycem, sonra mutluyum falan da derim, belki bu üçü tutarsa ölümsüzüm de derim o zaman. Kesin olur üç kez 17 saniye odaklanıcam sonuçta az şey mi? Tüm sorunlarımı böyle çözecem bundan böyle oh ya çözdüm bu hayatı tamamım ben😌
      fairytale-
      Benim yıkıklığıma 17 saniye az gelir.
       tsukyomi
       Evren (muhtemelen birçok evrenden biri) kendi işleyişindedir, kimse tarafından size mesaj gelmez. Zamanın da büyüsü yoktur. Bugün biçtikleriniz dün ektiklerinizdir. Ama hayallerinizde serbestsiniz tabi..
        unlimited0
        Bence çok saçma işler bunlar. Her zaman mantıksız gelmiştir. Ben evrene olumlu bir şey söylüyorum o da oluyor falan. Yok abi gereksiz.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.