3
5.12.2020
140 Journos'tan Doğu Perinçek Belgeseli: 'Deniz ve Mahir Dolduruşa Geldiler; Kulaklarını Çektim'
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   140 Journos, "yüzde 0.2" oy oranıyla özdeşleşen Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in belgeselini hazırladı. 'Kısmen İktidar' adını taşıyan belgeselde Perinçek, Deniz Gezmiş ve Mahir Çayan gibi devrimcilerin dolduruşa geldiğini ve onların 'kulaklarını çektiğini' anlattı. Bugün Vatan Partisi'nden sonra en milli olan partilerin AKP ile MHP olduğunu söyleyen Perinçek, Erdoğan için de "Bu adam Amerika'yla kelle koltukta savaşıyor" dedi. Belgesel, Instagram uygulamasındaki 'Hangi Perinçeksin?' filtresinin Vatan Partisi liderine gösterildiği anlarla başlıyor. Perinçek, bu bağlamda şunları söylüyor: "Bir tane Perinçek var. O bir tane Perinçek, hayatını Türkiye emekçi halkının özlemlerine vermiş olan Türkiye'nin bağımsız, bütünlük halinde yaşaması için ve Atatürk Devrimi'nin tamamlanması ve oradan sosyalizmin kurtuluşuna geçmek için bütün hayatını vakfetmiş olan bir Perinçek var".
   https://onedio.com/haber/140-journos-tan-dogu-perincek-belgeseli-deniz-ve-mahir-doldurusa-geldiler-kulaklarini-cektim-945550
   Detaylar:
    cinayetvaraga
    Türkiye tarihi iki tane liderin adını kaypaklıkları, tutarsızlıkları, davayı satışları ve onursuzlukları ile hatırlayacak. Biri devlet bahçeli öteki de sensin perinçek! Sen bu vatanı bir pula satacak kadar kalitesizsin. Yıllarca kime çalıştın, hangi istihbarata çalıştın kimin taşaklarını yaladın bilinmez ama artık herkes gördü senin vatan sevdalısı bir emekçi olmadığını.
     bendemistimama
     Seytana guvenirim bu kisiye ve bunun is yaptigi insanlara guvenmem. Bu ulkedeki bircok aydinlanamamis olayin arkasinda bu sahis ve ekibi veya arkadaslarinin payi vardir son 5 yil dahil. Zaten son yillarda zirveye cikmistir bu dusuncem.
      dr.rock
      Doğu Perinçek TürkAsıllıKürtAsıllıErmeniAsıllıSolçuluSağcıBirÜmmetçidir
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.