14 Şubat İçin Kiralık Sevgili Aramak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Şarkıcı Aynur Aydın arıyormuş gençler. 14 Şubat'ı yalnız geçirmek istemiyormuş. Hayretler içerisindeyim. Ben beni bildim bileli 14 Şubat'ı yalnız geçiriyorum ve hayatımda herhangi bir eksiklik hissetmiyorum. İnsanlar 14 Şubat'la kafayı bozdu resmen. Nedir kerameti anlayamıyorum ki. Alt tarafı bir gün, sevgililere adanmış bir pazarlama faaliyeti. Bu kadar anlam yüklemeyin bu güne çok üzülürsünüz. İllaki yalnız geçireceğiniz bir 14 Şubat olacaktır hayatınızda. Kiralık sevgili olayına gelecek olursak jigolo olayının modern ifadesi olduğunu düşünüyorum. Aynur Aydın büyük olasılıkla bir ödeme yapacağı kiralık sevgilisi ile oturup kalp şeklinde lahmacun yemeyecektir herhalde.
    moon_night
    Eski sevgilimizi 14 Şubat için kiralayabiliyor muyuz?
     mrsnl33
     Tipim değilsin Aynur Aydın.Kendine başka birini ara😂😂😂😂😂😂
      diocubacito
      OFFFFF NE ÇOK İŞSİZ VAAAR !
       gregory_
       Takmayin ya ben 13 den direkt 15 e geçiyorum. Nemiroff iyidir bu konularda.
        sedefartuny
        Nedir yani yalnız geçirmek istemiyormuş. Parasıyla değil mi? Biz burada saçmalık falan derken insanlar deli gibi Aynur'a yazıyorlardır. Ben senin kiralık sevgilin olayım mı? diye. Arz talep meselesi yani.
         mrlawyerkk
         14 Şubatta depresyona giren tek toplum olabilir miyiz biz? Herkes şimdiden yalnızım nidaları atmaya melankoliye başladı. Pazara geliyor Allah'tan tüm gün uyuyup bu saçmalıkları atlamayı düşünüyorum.
          efeoeztuerk
          peki kriterleriniz nedir
           peripedia
           İyi misiniz Aynur Hanım? Ortalık sapık kaynıyor neden böyle bir topa girdiniz? Umarım şakadır. Gerçekten böyle bir talebiniz yoktur. Artı şu 14 Şubat'ı asla yalnız geçirilmemesi gereken bir gün gibi lanse etmeseniz keşke artık.
            eo110
            14 Şubat'ın en özel yanı 15 inin yani maaş günümün arefesi olması.Geriye kalan hiç bir şeyle alakam yok
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.