112'de Çalışan Biri Olarak Merak Ettiğiniz Her Şeyi Cevaplıyorum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   monaiman
   Artık 155, 156 vs gibi numaralar yerine 112'yi mi arayacağız?
    emirhan-duru1
    Bizimde baba mesleği ambulans şoförlüğü bir gün bir anons gelmiş evde kendi halinde yaşayan bir adam 30 40 lı yaşlarda ayağıma çivi girdi diye 112 acil i aramış olay yerine gittiklerinde bakmışlarki adamın ayağı yerde dik duran bir raptiye ye batmış ki o da girmemiş sadece oturduğu yerdeyken batmış 3 4 damla kan akmış neyse müdahaleyi yapmışlar adam söylenmiş sürekli geç geldiniz falan diye argo konuşmuş, vaka dönüşü kalp krizi anonsu gelmiş ama vaka yeri şehrin diğer ucunda ve bekledikleri komuta merkezi oraya daha yakındı sonuca gelirsek kalp krizi geçiren kadıncağız vefat etti o adam boş yere meşgul edip aramasaydı,112 komuta merkezi daha yakın olduğu için belkide kurtarabileceklerdi,ayağına raptiye batan adamın evide bizim kendi evimize yakındı bir kaç hafta sonra babam işten gelirken bu yürek yemiş abimiz babamı tanımış ve laf atmış e bizim baba da bu olayı içine atmis tabi meydan dayağı örneğini yansıtmış sokak ortasında. Demem o ki allah sana sabır ve kolaylık versin.
     buse01
     Ambulansta ön koltukta oturanlar neden bu kadar yakışıklı??Hiç tipsiz görmedim seçiyorlar mı ön koltukta oturanları acaba??
      alper_
      Koronavirüs testi için sizi mi arayacağız?
       roxannee-
       Açıkçası sağlık çalışanı olmak gerçekten zor. Özellikle pandemi sürecinde daha da zorlaştı. Kolaylıklar diliyorum.
        dipsiz
        Ambulans söförü ilk kez gideceği bir adresi nasıl bulabiliyor Navisgasyonu filan mı var. Teşekkürler.
         creidne
         Içinde bulunduğumuz bu süreçte covid pozitif bir hastaya entibasyon işlemini ambulansta uygulamak zorunda kaldınız mı ? Yine bu süreçte tıbbi ihmaller ne durumda? Yakın bir zamanda sevdiğim insanı geç ve yanlış entübasyon sonucu kardiyak arreste bağlı, bir seneden fazla süre komada kaldıktan sonra yitirdim. Ek olarak Paramediklere entübasyon konusunda ne kadar güveniyorlar? Ya da güveniyorsunuz.
          matruskaa
          Hastaya gitmezkende siren yakıyor musunuz? Ülkece buna inandırdık kendimizi. Gerçi bence yinede yakmanızda sakınca yok. Neticede bi şekilde rutin işleride hızlı halledinki düzen aksamasın.
           banyedimbentokum
           Karşılaştığınız en saçma veya komik olay nedir?
            user.
            Ambulansla giderken arkanızdan gelenleri geri görüş kamerası ile çekip veya size yol vermeyenleri de çekip emniyete bildiriyor musunuz? (Onların ben am.q)
             vsjvsjvsjv000
             Madem sizin verdiginiz örneği sorayım. Neden geç geliyorsunuz bütün olaylara?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.