11 Aralık Cuma Günü Ülke Genelinde Yağmur Duası Yapılacak Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Yarın Cuma namazı sonrası bütün camilerde cemaat yağmur duası yapacakmış. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından gönderilen hutbede, "Bildiğiniz gibi, son zamanların en kurak yılını yaşadığımız bu günlerde ülkemizde suya ve yağmura ihtiyaç duyulmaktadır. Siz kıymetli cemaatimizi, Cuma namazının farzından sonra yapacağımız yağmur duasına katılmaya davet ediyorum." denilmiş. Hava durumu raporlarına göre ise yarın ve beş gün zarfında ülkemiz genelinde yağış bekleniyormuş. Dua şimdiden etkili olmuş gibi duruyor. Hes'ler, maden, altın arama faaliyetleri ile ağaç soykırımı yapıyor, ormanları katlediyor sonrasında dualardan medet umuyoruz. İşimiz dualara kaldı anlayacağınız. İlim yolu, bilim yolu bizim neyimize zaten değil mi?
    amakafamiznasiguzel1
    inş kafalarına yağmur değil de başka bişeyler yağar...
     gregory_
     Katilayim bari.
      me_out_bye
      YOK ARTIK YAAA. YOK ARTIK YAAA ??? GERÇEK Mİ? - Çocuk yapmayın 🙅🏻‍♂️
       mrlawyerkk
       Tevekkül gençler, tevekkül. Biz elimizden gelen her şeyi yaptık. Santraller kurduk, doğayı inşaata açtık, ormanları yaktık, tarımı bitirdik. Tek yapmamız gereken dua etmek. Yağmur duası ile bu iş tamamdır.
        imailahorsilahh
        Beyin yağsa da bazı geri zekalılar nasiplense
         tsukyomi
         Toplu dua ettiklerine göre Tanrı da limit koyuyor heralde ''duanızın kabul edilebilmesi için sepetinizde en az bu kadar mümin olması gerekiyor'' diye. Yakışır kapitalistime.
          redblack
          İşemeli sıçmalı ayin mi?
           dr.rock
           Cahiller sürüsü, size dedim size onlara değil. İtikat ve inançtan yayılan nötronlar bulut içindeki pozitronlar ile çarpışarak haşiko daki oksijene 2 elektron verir, 1 elektron alır, Bu da su buharının sıvılaşması neticesinde yağmura sebebiyet verir. Ayrıca belliki ülke cenabet. Dolar olmuş kaç lira. Yıkanması lazım ülkenin, iğne ucu kadar kuru yer kalmamalı Lanet olsun artık bu cehalete dayanamıyorum artık
            asit
            Arif efendi ısrarla yağacak diyor
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.