11 Aralık Cuma Günü Ülke Genelinde Yağmur Duası Yapılacak Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Yarın Cuma namazı sonrası bütün camilerde cemaat yağmur duası yapacakmış. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından gönderilen hutbede, "Bildiğiniz gibi, son zamanların en kurak yılını yaşadığımız bu günlerde ülkemizde suya ve yağmura ihtiyaç duyulmaktadır. Siz kıymetli cemaatimizi, Cuma namazının farzından sonra yapacağımız yağmur duasına katılmaya davet ediyorum." denilmiş. Hava durumu raporlarına göre ise yarın ve beş gün zarfında ülkemiz genelinde yağış bekleniyormuş. Dua şimdiden etkili olmuş gibi duruyor. Hes'ler, maden, altın arama faaliyetleri ile ağaç soykırımı yapıyor, ormanları katlediyor sonrasında dualardan medet umuyoruz. İşimiz dualara kaldı anlayacağınız. İlim yolu, bilim yolu bizim neyimize zaten değil mi?
    gregory_
    Katilayim bari.
     gulun
     Devletin bu olayla alakalı maddi açıdan hiçbir önlem vs almayıp diyanetin yağmur duası yaptırması evet saçma ve dine uygun değil ama islamı ve duayı aşağılamak inananlara saygısızlık ve aşağılama oluyor bu durum hoş değil belirtmek istedim.en azından saygı bekleyen insanlar bunu yapmamalı.komik bir durum var ve bunu islam emretmiyor yönetime bağlı diyanetin yaptırdığı birşey.islamda tevekkül var. diyanetin hatasını eleştir ama islamı değil
      imailahorsilahh
      Beyin yağsa da bazı geri zekalılar nasiplense
       asit
       Arif efendi ısrarla yağacak diyor
        dr.rock
        Cahiller sürüsü, size dedim size onlara değil. İtikat ve inançtan yayılan nötronlar bulut içindeki pozitronlar ile çarpışarak haşiko daki oksijene 2 elektron verir, 1 elektron alır, Bu da su buharının sıvılaşması neticesinde yağmura sebebiyet verir. Ayrıca belliki ülke cenabet. Dolar olmuş kaç lira. Yıkanması lazım ülkenin, iğne ucu kadar kuru yer kalmamalı Lanet olsun artık bu cehalete dayanamıyorum artık
         tsukyomi
         Toplu dua ettiklerine göre Tanrı da limit koyuyor heralde ''duanızın kabul edilebilmesi için sepetinizde en az bu kadar mümin olması gerekiyor'' diye. Yakışır kapitalistime.
          mrlawyerkk
          Tevekkül gençler, tevekkül. Biz elimizden gelen her şeyi yaptık. Santraller kurduk, doğayı inşaata açtık, ormanları yaktık, tarımı bitirdik. Tek yapmamız gereken dua etmek. Yağmur duası ile bu iş tamamdır.
           me_out_bye
           YOK ARTIK YAAA. YOK ARTIK YAAA ??? GERÇEK Mİ? - Çocuk yapmayın 🙅🏻‍♂️
            amakafamiznasiguzel1
            inş kafalarına yağmur değil de başka bişeyler yağar...
             miller
             https://twitter.com/ykaratepe/status/1337081651407573001
             https://twitter.com/ykaratepe/status/1337081651407573001
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.