10 Yaşındaki Çocuğunu Boğarak Öldürdü: 'Oğlumun Büyüdükçe Günaha Girip Benim Gibi Olmasını İstemedim'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Konya'da apartman görevlisi İsmail K., evinde oğlu Hüseyin K.'yi boğarak öldürdü. ''Evimde birini öldürdüm" diye ihbarda bulunan Hüseyin K., polis ekiplerince gözaltına alındı. Olay, saat 19.00 sıralarında, merkez Karatay ilçesi Büyük Sinan Mahallesi Kalemkar İlyas Sokak'ta meydana geldi. Bir sitede apartman görevlisi olarak çalışan İsmail K.., eşinin pazarda olduğu sırada belirlenemeyen nedenle evde 10 yaşındaki oğlu Hüseyin K.'yi boğarak öldürdü. Ardından polisi arayıp 'Ben birini öldürdüm' diye ihbarda bulundu. Eve gelen polis, cansız bedeniyle karşılaştığı Hüseyin K.'nin, İsmail K.'nin oğlu olduğunu belirledi. Minik Hüseyin K.'nin cesedi otopsi için Konya Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. İsmail K. polis ekiplerince gözaltına alındı. "İşlediğim günahlar nedeniyle cehenneme gideceğim" Cani babanın emniyette verdiği ilk ifadesi de ortaya çıktı. Kendisinin geçmişte çok günah işlediğini ve cehenneme gideceğini söylediği öğrenilen İbrahim Kılınçer'in, 'İşlediğim günahlar nedeniyle cehenneme gideceğim. İnsan ne kadar yaşarsa o kadar çok günaha giriyor. Ben de oğlumun büyüdükçe günaha girip benim gibi olmasını istemedim. Daha günahsızken onu cennete göndermek istedim' dediği öğrenildi. Oğlunu boğmadan önce karşısına oturtup kendisini öldüreceğini anlattığını da belirten İbrahim Kılınçer, 'Oğlumu karşıma oturtarak onu öldüreceğimi anlattım. Bana anlamamış gibi boş gözlerle baktı. Sonra oğlumdan özür dileyip, sarılıp, öptüm. O da neden özür dilediğimi anlamadı ve 'babacığım' bende özür dilerim dedi ve bana sarılıp, öptü. Daha sonra bacaklarımın arasına alıp ellerimle boğdum. Ellerimde can çekişti ama bir süre sonra can çekişmeleri kesildi. Cinayeti iki haftadır planlıyordum. Olaydan önce eşimi bilerek yalnız başına pazara gönderdim' diye konuştu.
    karolunita-
    Savunmaya bak yaa deliricem. Şu tatlılıktan nasıl senin gibi bir or*spu evladı olsun piç?!?
     efla_tun
     Hiç mi vicdan yok ya çocuğun suratına bakıyorum gözlerim doluyor belki de bağırdı baba yapma diye ama şerefsiz ve vicdansız babası öldürdü yavrucağı
      moon_night
      İnsanlık bok yoluna giderken vol.bilmem kaç;
       gollummm
       Belki bu zamana kadar cehennemlik değildin. Artık cehennem de olacaksın! Ve en büyük cehennemin hapiste oğlunun canını aldığın o anı her düşündüğün de olacak!! O kadar dine inanıyorsan cennete cehenneme can almak sana mı düştü!!! Hapiste sana çok güzel davranacaklar. Oğlunu öldüren bakalım neler yaparlar sana!!!
        sairsel
        Senin derdin günah falan değil vicdasız piç! Gidip tövbe etmek insan gibi yaşamak işine gelmedi. Sende zerre kadar Allah korkusu olsaydı bir insana kıymanın ne demek olduğunu bilirdin!!!
         alys
         idiot
          seyya
          Allah bin belasini versin
           yagmurals
           başım dönüyor şu an keşke bu haberi okumasaydım. kıyamet kopabilir şu dakikadan sonra benim için. kendisini seven son paragrafı okumasın uyarıyorum.
            kania_
            Yazıklar olsun Allah belanı versin gerizekalı
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.