10 Kasım'da "Ölmüş" Paylaşımı Yapacak Tipler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   killforyou
   bu ülkede hain çok fazla var. yıllardır zaten herkese her şeye hain diyen kitle dönüp kendisine bakarsa esas haini görür. adamlar kinlenmiş ve cumhurbaşkanı erdoğan ölmüş mü diye yazılan haberlere karşılık olarak 10 kasım'da ölmüş diye paylaşım yapacaklarmış. bayrağa bakar mısınız? paylaşım şöyle, bir sürü rt yapılmış. hain bunlar asıl. ***** "Cumhurbaşkanımız için "ölmüş" diye tweet atıp sevinç naraları atan it oğlu itler, 15Temmuz'da fetö'nün tanklarını da alkışlarla karşılamışlardı. kemalistler, 10KASIM yaklaşıyor... bizimde atacak tweetlerimiz vardır elbet! #ölmüş" *****
   https://twitter.com/balkansude1453/status/1455709461448957953
   twit
    alengirik
    Ne kadar çabuk, ne kadar saçma konularda manipüle oluyorsunuz. Bunu düşünen yazan üç beş ahmak muhtemelen, ne gerek var karşı atağa? anlam veremiyorum kusura bakmayın. Bu yapılan, yapılmayı düşünülen şeyin adı ne din, ne siyaset, ne de bir adı olabilir. saçmalık yani.
     tsukyomi
     Kendisi aşağıda şöyle bir şey de demiş küfürleri görüp ağlayınca. 10 Kasım günü paylaş o mesajları da o altı okun her biri ülkenin kurucusuna hakaretten ceza olarak girsin dosyana. Paylaştığı bayrağımsı şey de muazzam ha. Ülkenin kurucusunun partisi, Mavi Marmara'yı sineye çektirenler, AB'ye dilencilik ve oy için içeri ne kadar terörist varsa doluşturanlar, homofobik olup bayramda seyranda ülkenin en büyük transıyla aynı masaya oturanlar.. Denilecek çok şey var da neyse şimdi.
      me_out_bye
      Savaş çıksın artık. Yeter bu kdr. Bu iğrençlik bu zihniyet mide bulandırıyor artık bir sonuca bağlansın. Kimse kimseyi daha fazla bu kdr sinir edemesin. Herkes kendi tüneline gitsin orada ötsün.
       kafatamircisi
       Bu ülke bugün bu haldeyse bunun sebebi de mevcut muhalefettir. bunu da açıklayacağım sizin de kafanız açılsın.. Lafımı esirgemem eğriye eğri doğruya doğru derim.. Sol muhalefet partinin iktidar olduğu 90 öncesi 2000li yılların başları.. ülkenin karanlık siyasetinin oynandığı ve laiklik gibi bir ilkeyi kitle imha silahına donuştürüldüğü o karanlık yıllar işte demokrasi bu dönem de bitti.. laik Türkiye diye diye başörtülü kızları üniversite kapılarından dışladılar. saç baş yola yola tekme tokat kız çocuklarını okul kapısından attılar. Kızlar başörtüsünün üzerine peruk takıp girdiler. bu demokrasi ve laiklik flan değil düpedüz insanlık ayıbıdır.. Sokarım ben böyle demokrasiye de laikliğe de İnanç özgürlüğünü çiğneyip sınıf ayrımı yapmakmı demokrasi?? Başı açık olanı, kulağında, kasında, gözünde götünde piercing olanı alıyorsan başörtüsü olanı da alacaksın..! Ya da diyeceksin burası bir eğitim öğretim kurumu buranın belirli başlı kuralları var piercingle podyuma cıkar gibi ve başörtülü gelmeyeceksiniz deselerdi herkeste bunu onaylardı karşı çıkmazdı. Bu amk coğrafyasından bi halt olmaz ne ileri gideriz ne geri Kendini laik görenler Atatürk'ün arkasına sığınıp dincileri topa tutacak. Löğnn sen ne diyoon bak arkada atatürk resmi var soyguu duy.. Muhafazakar tarafta onları o alacak eline kurân kurono kitabo saygoo duy bari sonuç mu ne olacak götte tayt kafada türban bu kafayla devam bu kafa tamir de olmaz)
        ali-efe-giriz
        Sakallı din istismarı yapan hocalar.
         eimadeinturkey
         adam kıskanılmayacak gibi değil ki ondan yırtıyorlar biryerlerini
          darth-vader-father
          Atatürk ve Atatürkçü çizgisinden tamamen uzaklaşmış CHPliler Atatürk ile Erdoğanı kıyaslayan kuyruk acısı olan AKPliler Şehitlerden ve milliyetçilikten beslenen MHPliler Ne olduğu belli olmayan saçma sapan parti ve ideoloji taraftarları... Akit gibi bir paçavra... Hiçbir şeye vakıf olmayan koyun sürü.. Ha bir de gerçekten bizim gibi ÖZLEM ile ve hüzünlenerek o günü geçirenler.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.