#yenihükümettenbeklentim Adı Altında Yapılan Din Düşmanlığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muhammet-ozaltun
   bir grup çıkmış güya chp'yi de eleştiren bir manifestoyla ırkçılıklarını, din düşmanlıklarını ortaya dökmeye başlamışlar. vay efendim neymiş her yere onların vergisiyle cami yapılmasınmış, Ayasofya tekrar müze yapılsınmış, imamhatipler de kapatılsınmış. bu isteklerinin gerçekleştiğini anca rüyalarında görürler diyorum ben
    silivri
    Son yüz yılda dünyanın hızla modernleştiği bu son yüzyılda, bu gibi yapılar küreseldir ve ortak miras olarak korunmalıdır. O yüzden en doğrusu müze olmasıdır. Yetkililer cami kapısında dilencilerle rekabet etmemeli ve alınan fahiş vergilerle her mahalleye 2-3 cami yapılmamalı. Bunu söylemenin nesi yanlış?
     kojiro-
     Her yere cami yapilinca daha cok musluman olunmuyor. Israfin ne manaya geldigini bilip kilif uydurmak bunlara nasip oldu.
      ve_sair
      Vergi alınırken neye inanıyorsun diye sorulmuyorsa hizmet verilirken de sorulmamalıdır. İbadethane yapmak devletin görevi olmamalıdır. Kim neye inanıyorsa para toplayıp ona göre ibadethane yaptırsın ve görevli maaşını cebinden ödesin bakalım öyle bedavadan şuyum buyum demekle olmuyor.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.