"..... Yapan Biri Olsaydım Herşey Daha Farklı Olurdu" Dediğiniz Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eliff04
   Düşünerek hareket etseydim yada konuşsaydım herçey biraz daha farklı olabilirdi. Konuşmadan önce düşünmek çok önemli özellikle.
    tsukyomi
    Kezbanlık. Çok tutuyor ya, hele Türkiye'de. Orspluk seviliyor bu ülkede, hele gizli işler çeviriyorsan of, senden iyisi yok. Vasıfsızsan, kafan boşsa, bir şeylere ilgin yoksa 10 numara kadınsın. Ama benim gibi her bokun ortadaysa, tarih, uzay, atış, oyun gibi "aman guzum onlar erkek işi" şeylere ilginiz varsa, çok rahat cinsellik konuşabiliyorsanız %99 kamaşullahlısınız ve toplum sizi tabiri caizse çüklemez. Kezban olun, bu toplumun hak ettiği bu.
     vanesssa
     Gamsız bir insan olsaydım herşey daha farklı olurdu hiç alakamın olmadığı konulara bile karışan biriyim duyarlı insan olmak bu zamanda iyi birşey değil sular durulunca herkes seni düşman biliyor ama aynı insanlar her zora düştüğünde ilk seni arıyor iğrenç bir döngü
      cinayetvaraga
      Biraz daha girişimci olsaydım ohooo her şey bambaşka olurdu.
       detokssuyu
       Affedebilen, bir şeyleri unutabilen ya da yaşananları ve geçmişi kafasına takmayan biri olsam her şey çok farklı olabilirdi.
        sedefartuny
        Yalakalık yapan ya da kompliman adına her ne deniliyorsa birilerine özellikle de yöneticilere. Çok şey değişirdi elbette ki hayatımda.
         darkomikhanem
         cok iyi niyetliyim hemde fazlasiyla kotu niyetli biri olmak istemem ama iyi niyetimden dolayi basima gelenler yuzunden kotu olsaydim acaba nasil olurdu diye dusunmuyor degilim
          uzgunsaripapatya_
          plan yapan biri olsam iyi olurdu jdkwlwşfpc rastgele gelişi güzel yapıyorum herşeyi
           sairsel
           Yalakalık ....
            who-am-i
            Özgür olsaydım
             nisadiyebiri_
             Empati yapsaydım herşey daha güzel olurduuu
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.