"..... Yapan Biri Olsaydım Herşey Daha Farklı Olurdu" Dediğiniz Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eliff04
   Düşünerek hareket etseydim yada konuşsaydım herçey biraz daha farklı olabilirdi. Konuşmadan önce düşünmek çok önemli özellikle.
    cinayetvaraga
    Biraz daha girişimci olsaydım ohooo her şey bambaşka olurdu.
     who-am-i
     Özgür olsaydım
      semaakonurr
      Herkesi takmayan biri olsaydım herşey daha farklı olurdu .
       sairsel
       Yalakalık ....
        uzgunsaripapatya_
        plan yapan biri olsam iyi olurdu jdkwlwşfpc rastgele gelişi güzel yapıyorum herşeyi
         tsukyomi
         Kezbanlık. Çok tutuyor ya, hele Türkiye'de. Orspluk seviliyor bu ülkede, hele gizli işler çeviriyorsan of, senden iyisi yok. Vasıfsızsan, kafan boşsa, bir şeylere ilgin yoksa 10 numara kadınsın. Ama benim gibi her bokun ortadaysa, tarih, uzay, atış, oyun gibi "aman guzum onlar erkek işi" şeylere ilginiz varsa, çok rahat cinsellik konuşabiliyorsanız %99 kamaşullahlısınız ve toplum sizi tabiri caizse çüklemez. Kezban olun, bu toplumun hak ettiği bu.
          darkomikhanem
          cok iyi niyetliyim hemde fazlasiyla kotu niyetli biri olmak istemem ama iyi niyetimden dolayi basima gelenler yuzunden kotu olsaydim acaba nasil olurdu diye dusunmuyor degilim
           sedefartuny
           Yalakalık yapan ya da kompliman adına her ne deniliyorsa birilerine özellikle de yöneticilere. Çok şey değişirdi elbette ki hayatımda.
            vanesssa
            Gamsız bir insan olsaydım herşey daha farklı olurdu hiç alakamın olmadığı konulara bile karışan biriyim duyarlı insan olmak bu zamanda iyi birşey değil sular durulunca herkes seni düşman biliyor ama aynı insanlar her zora düştüğünde ilk seni arıyor iğrenç bir döngü
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.