“Türk Milletinin AVM Düşkünlüğü” Diye Bir Gerçek Var
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   patilik
   bugün açılır açılmaz avmlere koşanlar illa ki olacaktır hatta olmuştur bile
    kuyinist
    Avmlerdeki izdiham boy boy resimlenmis. Hepsine demek istedigim tek sey Allah belanizi versin. Umar gercekten sorumsuz olan bu insanlar geberir de ulke bi tik olsun kurtulur bunlardan. Ay cok sinirlendim.
     baymayanbayan
     15 gun sonra ortalik karisacak
      tarantor
      Çünki sosyal başka bir şey yok. Spor yapacak, sanatla ilgilenecek, hayata dair zaman ayıracak ne enerji kalıyor, ne de ortam sunuluyor. Tüm bunlar da artık burjuvazinin tekeline girmiş durumda. Bir de üstüne tüketim sosu ile zehirlenmiş garibanları düşününce, AVM bir mutluluk yuvası haline dönüştürülüyor, kutsanıyor.
       lulle
       Avm ne ya sevmiyorum bile demiyorum o derece boş bir şey beton yığını sadece
        gadjodilo
        Türkiye'de açılan AVM'lere şu an sadece Türkler mi gidiyor? Başka haklar uğramıyor mu? Öyle olsa dahi bu sadece belirli bir millete özgü bir durum değil ki. Tüketim kültürü insanları buna itiyor. Bağımlılık gibi bir şey. Milliyete indirgenecek bir durumla açıklanamaz bu. AVM düşkünlüğünü gerçek nedeniyle açıklarsak problemi net görebileceğimizden çözümü de kolay bulabiliriz belki.
         zimbo
         İnsanlara doğayı unutturan ama Türk milleti olarak içerisi çok lüksmüş gibi takılıyoruz. içeride en mazlum milletimizin bile ego bastığı yer....
          tiroyitbezi
          Vaka sayılarının yüksek olduğu zamanlarda sokağa çıkan 65 + amcalara , işine gücüne giden garibanlara laf eden tuzu kuru kişimsiler şuan avmlerde g.t gezdiriyor .
           ketcaplisarma
           Türk milleti avm ye çok düşkün değildir onlar ilsa olsa gençlerdir veya gavur özentisidir... bazıları da sıkıldıkları için çıkmışlardır o da onların hataları...
            kuyinist
            Birde varya saat 11 de acilacak avmye saat 10 da kuyruk olusturmaya baslamislar. Aklima geldikce cildiriyorum
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.