"Türk Kadınları Pakistanlı Kadınlar Gibi Giyinmelidir"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Dedi bir Paki... Altında şu saçma sapan lolipop görselini eklemiş. Bunların zeka ortalamaları kaç gerçekten ben çok merak ediyorum. Bu zekayla nasıl hayatta kaldıklarını da aynı şekilde öğrenmek istiyorum. Gerçi ekmek elden su gölde amip gibi yaşayıp gidiyorlar ama yine bir zeka parıltısı görmek istiyor insan.
   https://twitter.com/Mohamma70298211/status/1512867578737471489
   https://twitter.com/Mohamma70298211/status/1512867578737471489
    sairsel
    Siktirsin gitsin kendi ülkesindeki insanlara karışsın asalak orospu çocukları 😡😡😡
     tsukyomi
     İsteyen Hitler, isteyen ırkçı desin. Bu kirli ırk için arınma şart oldu.
      mrsnl33
      Bi milletin kıyafetine karismadiklari kalmıştı zaten. Bi an önce bunlardan kurtulmazsak, sonumuz hiç hayırlı değil....
       archie
       bu primatlardan başka bir şey beklenemezdi
        _sofia_
        İngiltere'nin sınır ihlali hâlindeki yaptırımları... 1. Sınırı geçersen tespit edildiği hâlde seni uçağa koyup Ruanda'ya gönderiyorlar. Ruanda'ya 120.000 pound ödemişler gönderdiklerimizi alacaksın anlaşması imzalamışlar. 2. İnsan kaçakçılarına ömür boyu hapis kanununu onaylamışlar. 3. Kaçak çalışan iş yeri 10.000 pound ceza verilip iş yeri kapatılıyor. 4. Kaçak yabancılar bir şekilde kalsalar çocukları asla okula gidemiyor. sisteme yakalanıp deport prosüdürü uygulanıyor. Ruanda'dan çıkmak hayal. 5. Şehirde yakalanan kaçaklar ya da sığınmacılar Ruanda'ya gönderilene kadar olan süreci "hapiste" geçiriyorlar. 6.Sınırlarını sürekli insansız hava araçlarıyla tarıyorlar. Nasıl ki evine her önüne geleni sokmazsın senin sorumluluğundur bir devletin alacağı pozisyon da budur. Bir de içimizdeki mülteciler var ki.. 7 ceddi bu topraktan da olsa, Türk'üm de dese; ülkeye düşman, insana düşman, gelişmeye düşman, iyiye ve güzele dair ne varsa canavar, dayatmacı, saygısız. Yönetimin başından yandaki komşuna kadar elini sallasan bunlara çarpar.
         catherine-earnshaw
         Şunların karşısına dikilip halkını kadın erkek ayırmadan savunacak bir siyasetçi çıksa, şunların çenesini kapatsa şaşarım Acaba siyasete mi atılsam :")
          eliff04
          Biz niye bunları dinliyoruz ki. Şu gereksiz kişileri insan yerine koymuş ve söyledikleri ile başlık açmışsınız daha ne olsun! İster hakaret edelim ister övelim onların zaten umurunda değil. Söyledikleri şeyleri duymuş olmamız bile yeter onlara
           gossipdio
           pakistana bir haller oldu ya nedir canları mı sıkılmış
            patiklipengui
            Senin o geri kalmış beynini lolipoplar silksin. Yazıp yazıp siliyorum ne desem boş beyinsiz mahlukat. Ülkeye giriş yasağınız geldiğinde kına yakacağım.
             cinayetvaraga
             bunlara 30bin peygamber göndersen insan olamazlar. amk un yobazları. s*kmeyin usta bunları çoğalmasınlar.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.