"Size mi Soracağız?" Dediğiniz Gereksiz Klişeler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bisosyolog
   Örneğin rakı meselesi. Yok şöyle kadınla içilir, yok birinci kadehte şu olur, yok adabı vardır filan. Dün de bir rakı sofrasındaydım ve sinir oldum. Size mi soracağız?
    efenizz_
    Ders konusuu.. Akraba topluluğuna annen yüzünden zorla götürülürsün.. Sonra anneme yok işte boşverin dershaneyi lisesi ztn iyi, boşverin spor kurslarını dersine konsantire olamaz, benim tanıdığım bi kurs var boşverin bunu gelin oraya yazdıralım vb. Yav kardeşim SİZE Mİ SORCAZ?
     benita
     Aa bir saniye, klişelerden nefret ederim ama rakı’nın gerçekten bir adabı var, öyle kafada kadeh döndürmeyle olmuyor maalesef.
      trivium
      Ne zaman evleneceksin, yaşın geçiyor, yaşıtlarının çocuğu var...
       hickurusu
       Nasıl giyineceğimizi, nasıl oturacağımızı, nasıl konuşacağımızı size Sorcazz
        thetalentedmrripley
        Kimle konuşup kimle konuşmayacağımızı size soracak değiliz. Şöyle ki ; Ünideyken bizim grupta bi arkadaş vardı, lakabı Lucifer'dı (Netflix'tekiyle uzaktan yakından alakası yok bu puştun). Bu Lucifer kötü arkadaş deyiminin vücut bulmuş hali, şeytanın veliahtı, resmen şerefsizlik için yaratılmış öyle bi şey, ne yavşaklık yaptıysak hep bayrak tutanımız bu oldu. Gruptan bir başka arkadaş (ki ona düz arkadaş diyebiliriz), bir takım kötü hadiselerden sonra artık bu Lucifer ile arkadaşlığını bitirmek istiyor ve ikili arasında şöyle bir diyalog geçiyor.. Düz Arkadaş : Lucifer ben senden bıktım, görüşmek istemiyorum, lütfen artık benimle konuşma. Lucifer : Kimle konuşup kimle konuşmayacağımı sana soracak değilim! (Not: Lucifer yüzsüzlüğün kitabını yazmış olsa da sözünün eri çıktı, 10 yıl geçti hala konuşuyorlar)
         bigaripyolcu
         evlenmiyorum, size mi soracağım.
          velevkiozge
          Sürekli kadınları saçma hallere sokan birçok gereksiz cümle var. hepsine karşı "Size mi soracağız" diye yanıt verilebilir
           _umut_
           Kaç aydır görüşüyorsunuz bu işin adını koyun artık böyle olmaz
            lawyergirll
            Dün doğum günümdu vee arkadaşlarım kız ve erkek bana süpriz yaptılar ve resimlerimi hoca görmüş bide geliyor hesap soruyor bana kimleyim yok sevgilimlemiyim laaa sanane Size mi soracağım hayatımda bu kadar saçma olay görmedim ayyy haykiroyorum artık 😖😤
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.