"Seks İşçileri Tecavüze Uğradıklarında Ağlayamaz" Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Müge Anlı Hanım demiş. İşlenilen konuyu takip etmedim ama tecavüze uğramış bir seks işçisi kadının ağlamasının faydası olmadığı tezini savunuyor. Bunun olası bir durum olduğunu üzerine konuşmaya bile gerek olmadığını düşünüyor o çok övdüğümüz kadın hakları savunucusu olduğunu düşündüğümüz Müge Anlı. Ortada tecavüz var arkadaşlar. Ne demek tecavüz rıza dışı birliktelik değil mi ben mi yanlış biliyorum? Seks işçisi olabilir bu rızası dahilindedir ama bu işi yapıyor diye tecavüze uğramasını normalleştirmek ne demek. Çok sinirlerim bozuldu, canım sıkıldı. Evlilik içi tecavüz diye bir gerçek var, tecavüze uğrayan seks işçileri var. Bu kadınların seks işçisi olması ortada bir tecavüz olduğu gerçeğini değiştirmez bunun bir suç olduğu gerçeğini de bu durum asla etkilemez.
    yalansiz
    Küba yonetiminde olduğu gb bu seks işçileri devlet korumasina mi alınsa ¿🤔🤝
     detokssuyu
     Derin bir mevzu bu. Devletin yönettiği genelevlerinde çalışmak istiyor birçok seks işçisi kadın aslında bu gibi nedenlerden ötürü. Elbette tecavüze uğramalarını normal karşılamamalıyız ama işte. Bilemedim.
      patiklipengui
      Seksin tabulaştığı bir toplumda yaşıyoruz ne yazık ki, o yüzden şaşırmadım.
       eo110
       İnsanların utanç durumları ve insana dair hassas konularla ile içli dışlı olmuş bir insanın böyle olur olmadık laflar etmesine şaşırmıyorum. İşin aslı yeterli donanımı yok. Bazen denk geliyorum programa ve oralara düşmüş ''ezik'' insanlara yaklaşımı ve tavırları çok rahatsız edici.
        garavel-usta
        Tüm editör moderator ne varsa toplanmış hayırlı işler öncelikle. Yoruma gelecek olursak o konuda müge anliya bende çok kırgınım
         keladam
         seks işçisi hakları insan haklarıdır, bunun gafı, affı olmaz
          melihbaykurt
          boksör görünce ağız burun girmek ile aynı düşünce.
           mrlawyerkk
           Ağlayamaz. Haklı bulmuyorum ama mesleki bir risk olarak tanımlayabiliriz bu durumu. Ha ağlar belki ama bizim ülkemizde asla ciddiye alınmaz bu gerçeği atlamamak lazım.
            eflayilmaz
            Tecavüzü hiçbir şekilde meşrulaştıramazsınız.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.