"Psikolojisi Bozuk" Demek Bu Kadar Kolay mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   marer
   Şu an izlediğim programda hep diyolar mesela, nasıl diye sorulduğunda da gerçekten psikolojisi bozuk kişiye özgü nitelikler söyleyemiyorlar.
    abdes_terligi
    türk toplumunun psikoloji hakkında bi sik bilmediğini zaten biliyoruz, psikopat şizofren asosyal psikolojisi bozuk vs terimleri olduk olmadık yerlerde uygunsuz bir şekilde sıklıkla kullanıyorlar. Şaşırmadım. Bir de sorayım neden öyle programlar izliyorsunuz? İzlemeyin, reytingleri düşsün, yayınlanmasın. İzledikçe desteklemiş oluyorsunuz.
     fuzbing
     Ülkede psikolojisi düzgün insan sayısının çok az olduğunu düşünenlerden olduğum için başlığa cevabım EVET.
      cinayetvaraga
      Bu da bi cehalet. dahiliye hastalıkları ve diger hastaliklar neyse beynin de bir kimyasi oldugunu ve bunun türlü çeşitleri olduğunu kavrayamayacak kadar çok okumuş cahil var. kestirip atıyorlar. o kadar kolay mı bu iş amk.
       peripedia
       Psikolojisi bozuk demek bu kadar kolay değil belki ama psikolojisi bozuk olanların sayısı bir hayli fazla olduğu için bu tanım çok kolaylaştı artık.
        maskoff
        istanbuldayım şimdi ve çok net diyorum ki şehrin en az yarısının psikolojisi bozulmuş durumda.
         silmarillion
         Değil o yüzden zaten panik atakla giden hastaya selectra atarax vb. dayayıp birkaç ay içerisinde bipolar olmasına neden oluyorlar. Psikiyatrların çoğunluğu çok kötü, niyetlerinin de kötü olduğunu düşünmeye başladım artık insanların hayatlarının orta yerine sıçıyorlar çoğu zaman
          detokssuyu
          İzlediğin program büyük olasılıkla Gökhan Çınar'ın Paylaş Benimle'si ve evet belli başlı tanıları koyduktan sonra birinin psikolojisine ilişkin yorum yapmak çok kolay.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.