'Polise Versen Ne Olur?' Diyerek Selektör Yapan Adamı Bıçaklamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   İstanbul'da bir iş adamının oğlu olduğu iddia edilen Muhammed Enes Uysal, trafikte selektör yapan Dadaş Aras'ın yolunu sivil çakarlı araçla kesti ve Aras'ı altı yerinden bıçakladı. Uysal hala yakalanmadı. Twitter'da ses getiren görüntüler bir hayli korkunç ve sinir bozucu.
   https://twitter.com/masal_ortusu/status/1297045062162042887
   https://twitter.com/masal_ortusu/status/1297045062162042887
    thetalentedmrripley
    Piçlerini şımartıp şımartıp salıyorlar ortalığa, sonra milletin başına bela oluyorlar.
     me_out_bye
     Adamda da hata var. Kişi iğrenç şımarık insanlıktam nasibini almamış bir ucube. Orasına denecek tartışalacak bir şey söz konusu değil 3 saniye bakman yeterli anlaman için hal hareketlerinden. Tamam kameraya çektin kanıtını sağladın. Onun ötmesini dinlemek münakaşa etmek yerine araca tekrar binip gaza basıp gitmeliydi. Çocuk camda ötüyor yaralanırsada yaralansın. Kendi taciz ediyor cama dayanmış içeri doğru. Fazla durmuş. Basıp gitmeliydi kenara kırıp geçip bir şekilde. -- Soldan akış var komple falan kapatamaz ya yolu. Sadece önüne kırmış durdurmuş. Az geri yapıp soldan BASIP gidecekti. Üzerine birde bıçaklanması kötü olmuş. Bela üzerine bela. Parayı verir çıkar. İğrenç toplum ve yasalar dahil para ile çalıştığı paraya taptığı sürece bu kişilerin bu halleri bitmez. -- Ağızı ile söylüyor zaten: Polise versen ne olacak ? Babam gelir alır gider beni diyor. Poliside böyle kukla etmişler işte. Yerinde polis serti yaptırımı gerekli. Abd polisi gibi. Şimdi bu abinin polisi aradığını ve dalyan gibi 2 tane yunus polis abi. Motorlu bir ekip gelip bu çocuğa haddini bildirdiği düşün ? Müthiş haz bee 🙌🏻😇🙇🏻‍♂️. Sonra bu vatandaşada tamam kardeşim siz yolunuza gidin dediğini. Olayı sonuca bağladığını adaletli şekilde ? Normalde "polis" denen şey bu işe yaraması lazım işte ama masallarda hayallerde kalmış anca. Uygulamada yok. -- Baştan aşağı her şey yanlış.. Hangi birini düzelteceksin ki ? Ülkeye dünyaya format lazım komple.
      detokssuyu
      Polise versen ne olur mu? bu kadar kör göze çomak olur mu? ama biz toplum olarak bunları bu hale getirdik, biz insanlara cüzdanlarına göre değer verdik, ye kürküm ye mantısı hep kazandı. Bu salak çocuğun davranışlarından toplum olarak biz de sorumluyuz maalesef.
       okadin
       Pişkin tavırları o anlamsız gülüşü ile ekranın karşısından beni sinir hastası etmeyi başardı bu eleman zaten birde adamı bıçaklamış öyle mi. Seni yetiştiren aileye yazıklar olsun çocuk. Umarım hakettiğin cezayı en kısa sürede alırsın.
        peripedia
        Bu gibi görüntülerle karşılaşınca gerçekten deliriyorum. Cebi dolu ancak beyinleri boş olan vasıfsızların kendilerini dünyanın merkezi sanmaları. Lanet olsun sizin paranıza.
         criglernajjar
         Polise versen bir miligram bile bir şey olmaz. Bu ülkede adalet, zenginin oyuncağı olmuş durumda. Sinan Çetin'in oğlu birisini öldürdü de ne oldu: Koca bir hiç! Kısacası: Money talks!
          sedefartuny
          Bu kafalar aynı ve hiç değişmeyecek parası olduğu için her durumla baş edebileceğini, herkesten üstün olduğunu ve her türlü haksızlığı, adaletsizliği yapabileceğini düşünen zihniyetin eseri birçok kötülük.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.