"Oruç Tutmayanın Başı Ağrısın" Bedduasının Camiden Okunması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rahat
   Manisa Mesir Camii'nde gerçekleşen hadise. İlk başta anlamakta güçlük çekeceksiniz ama kulağınızı iyice verince müezzin bey arapça bir şeyler söyler gibi yapıp feyk atıyor ve bedduayı yapıştırıyor. Ayıp oluyor ama hocam..
   https://twitter.com/turyildizbicer/status/1391492520375459841
   https://twitter.com/turyildizbicer/status/1391492520375459841
    gregory_
    Her taraf provakatör çok dikkatli olmak lazim, ekonominin iyilesmesi insan azalmasina bakiyor artik. Ciddiye alinmamali büyükler ic savas istiyor iyiden iyiye.
     me_out_bye
     Onca mükkemmel pırıl pırıl genç işsiz varken. Şu tipe bak evuuehe evuheheheğeğeğĞ yapa yapa yaşıyor hayatını. Ağzı kulaklarında bi tip kesin. Ne kadar gıcık edici değil mi? Torpil tarafcılık böyle bişe işte. Din din diye yürümüş gitmiş. Lale. Görevini ciddiyetinle yap. Daha önce böyle haberler duyduğumu hatırlamıyorum hiç? Bu Akp döneminde iyice gtü kalktı bu imambilmem nelerin. Kendini yarı cumhurbaşkanı falan sanıyorlar. Camii görevlisisin sen lale. Görev yetkin camii'nin içi kadar. Kafana eseni öyle söyleyip taşk geçer gibi milleti rahatsız edemezsin. O semt şehir memleket senin değil. Kendine gel gerzek herif. pff.. İyi olmuş şikayet tebrik ederim 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Beyin hücren kalmadiysa çok yaşliysan git emekli ol. Hem gençlere iş kontenjanı açılır. Nefret etmeye başladım bu nesilden.
      asit
      İftarda 70lik efe devirmiş bu kral belli ajajaahdh.
       berat_redflag
       T.C. Seküler bir devlettir. Herkes istediği dine uyar, isterse hiçbirine uymaz. Kimsenin buna karışma hakkı yoktur. %60 mğslüman bir ülkede niye bunu deme ihtiyacı doğmuş ki?
        lovewkoko
        böyle şeyleri görünce hep tam tersini düşünüyorum. ya o cümle "oruç tutanın başı ağrısın" olsaydı. o zaman milli güvenlik sorunu olurdu o sözleri söyleyen.
         redblack
         Oruç tutanların açlık, su kaybı ve şeker düşmesi ve sigara kullaniyorsa yoksunluk sendromundan ağrıyor genelde ama bilemedim.
          tsukyomi
          Gökten kemik yapmadığı sürece kabul olmayacak dua. Ama kendilerinin başı çok ağrıyacak, yakındır.
           bay_tonymontana
           ağrımadı
            gulfemkaya
            Yazık cidden. Böyle şeyler düşünmek bile benve yanlışken sesli dile getirmek hatta camiden anons etmek... yanlışlar zinciri akıl fikir diliyorum
             rai1231
             Amin
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.