"Öldürmeyen Acı Güçlendirir" Sözünün Tamamen Palavra Olduğunu Fark Ettiğiniz Anlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   madashell
   Ortaklaşa iş kuracağım arkadaşlarımın beni yarı yolda bırakmasıyla karşılaştığım durum. Hiç öyle güçlenmedim aksine daha da içime kapandım ve insanlara karşı güvenimi yitirdim. Eskiden daha gözü karaydım şimdi daha korkağım.
    sapkalikadin
    öldürmeyen acı güncelleme getirir
     unlessmee
     tamamen katılmıyorum bu düşünceye o öldürmeyen acılar şu an olduğum kişi olmamı sağladı (bazıları hariç)
      tiroyitbezi
      Bu sözün ardındayım. Önceden su altı belgeseli izlerken caretta carettaların nesilleri tükeniyormuş diye bile ağlayan ben artık o kadar da hassas değilim. Beni böyle şekillendiren yaşadığım sıkıntılar değilse ne ?
       goodcat
       Öldürmeyen acı güçlendirir sözü herkes için geçerli değildir. Hayatta sizi yıkacak şeyler her zaman olacaktır. Her yıkıldığınız da tekrar ayağa kalkmanız gerekir ve her kalktığınızda yaşadıklarınızdan ders çıkarırsanız daha güçlü olursunuz. Tabi ayağa kalkmayıp hayata devam etmeye de bilirsiniz, yada kalksanızda salak gibi aynı hataları defalarca yapar yalnızca kendinizi yorarsınız.
        roxannee-
        Önce bir deşer ama sonra toparlayabildiklerinle yola devam ettikçe güçlenirsin. güçlenmekten başak bir seçenek olduğunu da düşünmüyorum ben. Her şeye rağmen hayat devam ediyor.
         eski_bi_tanidik
         Bence de güçlendirmez aksine yara bırakır.. fiziksel acılar gibi.
          lellu
          Güçlü yapmıyor ama hayat devam ediyor diyeyim 😊 daha uzun yazmaya geleceğim
           asena-kula
           Beni hiç güçlendirmiyor sürekli yeniden aynı şeyleri yapıyorum sonra sürekli yeniden üzülüyorum ilk üzülüşümde anlamıştım
            ozlemiko_0
            Sizi bilmem ama beni güçlendirdi, olgunlaştırdı. Çok kötü günler geçirsem de her seferinde daha güçlü devam ettim hayata.
             rarero
             Yüksek lisans sürecinde her şeyim tamam olmasına rağmen sonradan eklenen saçma sapan bir şart yüzünden kaydolamayışım. Aylarca yataktan çıkamamıştım.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.