"Öldürmeyen Acı Güçlendirir" Sözünün Tamamen Palavra Olduğunu Fark Ettiğiniz Anlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   madashell
   Ortaklaşa iş kuracağım arkadaşlarımın beni yarı yolda bırakmasıyla karşılaştığım durum. Hiç öyle güçlenmedim aksine daha da içime kapandım ve insanlara karşı güvenimi yitirdim. Eskiden daha gözü karaydım şimdi daha korkağım.
    unlessmee
    tamamen katılmıyorum bu düşünceye o öldürmeyen acılar şu an olduğum kişi olmamı sağladı (bazıları hariç)
     goodcat
     Öldürmeyen acı güçlendirir sözü herkes için geçerli değildir. Hayatta sizi yıkacak şeyler her zaman olacaktır. Her yıkıldığınız da tekrar ayağa kalkmanız gerekir ve her kalktığınızda yaşadıklarınızdan ders çıkarırsanız daha güçlü olursunuz. Tabi ayağa kalkmayıp hayata devam etmeye de bilirsiniz, yada kalksanızda salak gibi aynı hataları defalarca yapar yalnızca kendinizi yorarsınız.
      tiroyitbezi
      Bu sözün ardındayım. Önceden su altı belgeseli izlerken caretta carettaların nesilleri tükeniyormuş diye bile ağlayan ben artık o kadar da hassas değilim. Beni böyle şekillendiren yaşadığım sıkıntılar değilse ne ?
       mevsimlerdensnbahar61
       Üni sınavı
        eski_bi_tanidik
        Bence de güçlendirmez aksine yara bırakır.. fiziksel acılar gibi.
         fuind
         Hiçbirimiz hayatımızda olan şeylerin iyi yada kötü olacağını önceden bilemiyoruz ve hayatımızdaki hiçbir duygu sonsuza kadar sürmez. Sen ona sıkıca yapışıp bırakmadığın sürece. Hayatın akışını engellemeyip akması izin verdiğinde ise aslında korkaklaşmadığını aksine gelecekte adımlarını daha sağlam atacağını göreceksin. Şimdi bir taşa takılıp sendeledin yada düştün ama o taşı yanına alıp ayağa dikildiğinde bir daha o taşa takılmayacaksın.
          a.l.p.o.l.l.o.n
          Öldürmeyen acı güçlendirir de nerden çıkmış bi kere harika yapar çünkü acı dediğin vücudunun dirençlenmesini sağlayan histir kimileri hemen geçer ama kimileri ömür boyu sürer o yüzden takma kafana fazla bizlerin doğasında bu var 😉
           sapkalikadin
           öldürmeyen acı güncelleme getirir
            rarero
            Yüksek lisans sürecinde her şeyim tamam olmasına rağmen sonradan eklenen saçma sapan bir şart yüzünden kaydolamayışım. Aylarca yataktan çıkamamıştım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.