"Öğrenci misiniz, Rektör Odası Basan Terörist mi?"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Artvin-Bilecik-Çankırı-Gaziantep-Iğdır 7'nci olağan il kongrelerine AK Parti Genel Merkezi'nden canlı bağlantıyla katılıyor. Erdoğan'ın açıklamalarının satırbaşları şöyle: "Tüm il kongrelerimizi bitiriyoruz. Önümüzdeki ayın sonuna doğru büyük kongremize hazır hale geleceğiz. Bu kongrelerimizi elbette temizlik, maske ve mesafe kurallarına riayet ederek yürütüyoruz. Kapalı salonlarda sınırlı katılımla yaptığımız kongrelerimizde büyük coşkuya şahit oluyoruz. Kongrelerimizi demokrasi şölenlerine çeviren kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyoruz. Terör örgütlerinin üyesi olan bu gençleri biz, ülkemizin gerçek manada milli ve manevi değerlere sahip gençleri olarak kabul etmiyoruz. Zira, siz öğrenci misiniz, siz talebe misiniz, yoksa siz rektörün odasını basmaya kalkışan, orayı işgale kalkışan terörist misiniz? Bu ülke teröristlerin hâkim olduğu bir ülke olmayacak. Onun için de gereği neyse yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz." "Artık bu ülke Taksim’deki bir Gezi olayını yaşamayacak ve yaşatmayacaktır. Bay Kemal, sen bu yolda devam edeceksen buyur devam et. Terörist arkadaşlarınla yola devam edeceksen, buyur devam et. Ama biz teröristlerle birlikte olmadık, olmayacağız. Cudi’de, Gabar’da teröristlere nasıl oraları mezar ettiysek, inlerine girdiysek, bundan sonra da her yerde, aynı şekilde buna devam edeceğiz. LGBT, yok böyle bir şey. Bu ülke millidir, manevidir ve bu değerlerle geleceğe yürümektedir."
    detokssuyu
    Öğrenciyiz Sayın Reis. Haklarını arayan sıradan, basit öğrenciler ama aynı zamanda bu ülkenin geleceği, berbat eğitim sisteminde ülkenin en iyi okullarından birinde okumaya hak kazanmış gelecek vaadeden öğrenciler.
     roar
     Gelene geçene terörist diyen malum kişi beyanıdır.
      begovic90
      İlk 300'e,ilk 500'e giren öğrencilere terörist demek ilginç. Gerçi önüne gelen terörist oldu memlekette orası ayrı.
       cicikus666bicak
       ben anlamiyorum. dogdugumdan beri onlar var. since 96. acik goruslu bir insanim ayrica apolitigim. ve denedim cidden baska goruslerden bakmayi. ama yok. apolitik genci siyasete alet ettiniz. malesef yansa tr su an umrumda degil. izmir disinda. kadin, hayvan, isci, yasli, genc vs herkes somuruluyor. cokta uzucu bunlari yazarken aklima silivri'nin gelmesi. veya "bilale anlatir gibi anlatmak" cumlesi. neyse. bir umuttur yasamak. her sey cok guzel olacak.
        berat-albayrak-official
        Lan kim bastı ne zaman bastı nasıl bastı, bu da gezi olaylarındaki 10 yıldır çıkmayan camiye içki soktular videosuna döner. Aptal Namussuz AKP namussuzları ve namussuz liderleri. Buralar twitter kadar olsaydı dediklerimden 20 yıl yerdim.
         rarero
         Üniversite mezunu olmayan birinin atadığı, intihalli ve eksik belgeli bir profesörü; Türkiye'nin en saygın kurumlarından birine deliler gibi çalışarak girmiş öğrencilerin rektör olarak kabul etmemesini bu şekilde değerlendirmek de ancak senin gibi birine yakışırdı.
          zln
          Öğrenciyim ama kayıtlara rektör odası basan terörist(!) olarak geçmek isterdim ahahah.
           pazartesi
           Beni bir gün bile şöyle niteleyen olmadı. Kıskandım.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.