"Neden Sevgilin Yok?" Sorusu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arven_
   Sevgililiğin olması bir gereklilik mi? Olmaması çok mu tuhaf? Olması ne kadar normalse olmaması da o kadar normal yani. Güya karşınızdaki kişiyi güzel/yakışıklı bulduğunuz için "çok güzelsin/yakışıklısın, nasıl olmaz?" gibi bir düşünceyle soruyorsunuz çoğunlukla ya da sadece meraktan. Ama çok güzel/yakışıklı da olsa bin tane nedeni olabilir bir insanın ilişkisinin olmamasının. Sonuçta bir ihtiyaç/zorunluluk/gereklilik değil. Tamamen gönül ve tercih meselesi. Ki bu soru karşı taraf için kırıcı bile olabilir kimi zaman. Belki olmasını istiyor ama bir şekilde olmuyor? Belki unutamadığı biri var? Belki, belki, belki...
    -lucy-
    Sanane diyeceksin, geçeceksin. Hiç takmadım böyle şeyleri, hâlâ da takmam. Benim sevgilim yok, çünkü neden olsun, bir ihtiyaç değil ki.
     lovewkoko
     güzel ya da yakışıklı biriysen kesin bilmediğimiz bi boku vardır bunun sevgilisin olmamasının sebebi diye düşündürtür bana. böyle de itim. acaba kız çok mu kıskanç derim, adam tokatçı mı lan derim. bir insanın yalnız olmasını çok kavrayamıyorum. benim gibi çirkinler kıskanır bu itleri.
      detokssuyu
      Her şeyin bir nedeni olmak zorunda değil ki. Hayatta başımıza gelen birçok şey bizim tercihlerimizin sonucudur bu durum da başlı başına bir tercihtir zaten.
       disi.ejderya
       Sevgilim yok çünkü... o artık yasamiyor ama ben her gün onunla yaşıyorum.
        mevsimlerdensnbahar61
        Bunları çokta düşünmemek gerek yav
         gulfemkaya
         Bu zamanda uğraşılmaz , sarmaz ilişki....
          deniz006
          Ben de bilmiyorum gerçekten ama sanırım seçiçi olduğumdan olabilir.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.