"Neden Ben?" Diye Sorgulatan Saçma Sapan Anılar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kenantatlitug
   Bundan aşağı yukarı bir yıl önce eski eşimle tatile Antalya'ya gitmiştik. İşte birtakım sorunlarımız vardı onları düzeltmek için artık son çırpınışlarımızdı. Demlik kafe diye bir yere gitmiştik, oturalı tam 5 dakika oldu olmadı ki eski eşim, eski eşiyle karşılaştı.... Sarıldılar konuştular derken adamın eşi geldi. Eski eşim onları masamıza davet etti, onlar da kabul etti ve saçma sapan bir dörtlü olduk. Ben de o anki şokla şakasına bi okey oynarız artık demiştim ve dakikalar sonra gerçekten de oynamıştık. Bu da böyle her okey oynandığında aklıma gelen saçma bir anımdı işte.. Sizin de var mı böyle saçma sapan bir anınız?
    ayse_
    Neden ben ilk çocuk olmuşum mesela? Küçük çocuk olup salak saçma hareket etmek varken
     ketcaplisarma
     Hocanın "sinif listesinden seçiyorum"dediginde o kahrolası parmağın onca kişinin arasından benim adımın üstünde durması Ve herkesin konuşuyor olmasına rağmen hocanın konuşurken sadece beni gormesi.. Neden ben gerçekten?
      dipsiz
      Vakıfbank a gittim hesaba para yatırıp internetten çaydanlık sipariş edicem, evdeki çok eskidi. Neyse 150 tl yatırdım, bankamatik paraya el koydu. Müşteri hizmetlerini aradım, bankamatikte sorun varmış, benden kaynaklı değilmiş, benim yerime benim için banka şikayetini yapmış. 1 hafta içinde 150 tl hesabımda olacakmış. 1 gün boyunca neden ben diye sorguluyorum. Aq paraya el koymak nedir! Borcum yok harcım yok para sahte değil. Neyine el koyuyosunuz! Amaç ne.
       sucpesinde
       Resim dersindeyiz ve yağlı boya resim ödevimiz var. Benim haftalardır uğraşlarıma karşılık arkadaşım henüz başlamamış. Gidip depodan boyalı bir tuval aldı ve üzerine birkaç çizgi atıp değiştirerek hocaya verdi, sınıfta tam puan alan tek kişi o oldu. 🤦🏻‍♀️
        ketcaplisarma
        Bu arada bu başlığı kim sabitledi 😂
         sameet
         Sınıfta Ediz hoca kimyadan sözlü yapıyordu. Kimya dersini alanlar da kısıtlı olduğundan iki sınıfı birleştirmişti. Yani adamın önünde tamı tamamına 90 kişilik liste vardı. Tuttu duvara parmağını götürdü, asılı olan periyodik tablodan bir molekül sayısı belirledi. Buna göre o sayı listedeki sayı olacaktı. Dedi ki. Hangi moleküldü hatırlamıyorum ama sayısı 48 idi. Dedi ki listede 48. sırada kim olduğunu bilen varsa sözlüye hiç kaldırmadan 100 vereceğim. Ama söyleyen kişi 48. sırada değilse onu sözlüye kaldıracağım. Kimseden ses çıkmazsa 48. sıradaki kalkacak sözlüye dedi. Herkesin kafasında acaba ben kaçıncıydım diye geçerken kimseden ses çıkmadı. Koca 90 kişiden adam molekül hesabıyla meğersem beni bulmuş. İşte tam o sırada bu güzide soruyu kendime sormuştum.
          kanadadabiryusuf
          neden sürekli her işi ben yapıyorum 1 tane kardeş istiyorum plsss
           hesapsilindi00
           .
            sardunya
            Kuzenimle gittiğimiz tatilde pansiyoncunun sarhoş olup kapımızı tıklaması, hanımlar beraber içmek istemez misiniz diye sorması. Daha sonra istemediğimiz zaman "Çok özür dilerim rezil ettim kendimi" diyerek ağlaması. Bizim adamı teselli etme çabalarımız. Amca sen de 60 yaşındasın ne işin var bizlerle ya?
             5dilbiliyomben
             gecenin 3'ünde otobüs ile Estonya'dan Rusya'ya geçerken koca otobüste bir tek beni indirip otobüsü yollayıp tam 2.5 saat rusça sorgulamışlardı. İnsan neden ben demeden geçemiyor.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.