82
28.5.2020
"Neden Ben?" Diye Sorgulatan Saçma Sapan Anılar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   kenantatlitug
   Bundan aşağı yukarı bir yıl önce eski eşimle tatile Antalya'ya gitmiştik. İşte birtakım sorunlarımız vardı onları düzeltmek için artık son çırpınışlarımızdı. Demlik kafe diye bir yere gitmiştik, oturalı tam 5 dakika oldu olmadı ki eski eşim, eski eşiyle karşılaştı.... Sarıldılar konuştular derken adamın eşi geldi. Eski eşim onları masamıza davet etti, onlar da kabul etti ve saçma sapan bir dörtlü olduk. Ben de o anki şokla şakasına bi okey oynarız artık demiştim ve dakikalar sonra gerçekten de oynamıştık. Bu da böyle her okey oynandığında aklıma gelen saçma bir anımdı işte.. Sizin de var mı böyle saçma sapan bir anınız?
    ayse_
    Neden ben ilk çocuk olmuşum mesela? Küçük çocuk olup salak saçma hareket etmek varken
     kanadadabiryusuf
     neden sürekli her işi ben yapıyorum 1 tane kardeş istiyorum plsss
      pinusnigra
      Herkesin başına gelen ve aynı soruyu sorduğu banko an: Terk edilmek. Not: ilişki başında da çok sorulur ilgi görmek için falan
       5dilbiliyomben
       gecenin 3'ünde otobüs ile Estonya'dan Rusya'ya geçerken koca otobüste bir tek beni indirip otobüsü yollayıp tam 2.5 saat rusça sorgulamışlardı. İnsan neden ben demeden geçemiyor.
        aliena
        Üniversite zamanımın daha ilk günüydü. Öğrenci pasosu için yaklaşık bi iki saat bekledikten sonra yurda dönmek için otobüs beklemeye başladım. Yurda giden otobüsüm de o zamanlar saatte bir geliyordu. Bende yeni kaçırmışım heralde. Neyse bu esnada hava da güneşliyken bi anda soğudu rüzgar esmeye başladı. Tabi ben de üstüme hiç bişey almamıştım ve haliyle üşümeye başladım. Hatta bi ara titriyordum bile. O sırada duraktakilere de alternatif başka bi otobüs sordum gidiyo mu diye var dediler iyi bari dedim öbürünü bekliyim. Yine bi saat falan geçtikten sonra alternatif otobüs geldi ona bindim. Ters koltuğa oturdum. Tam o esnada yurt otobüsü de peşimizden gelmiş ve ben bakakalmıştım. O kadar bekledikten sonra ve sinir gerginliği oluştuktan sonra “ Neden ben? “ dediğimi hatırlıyorum
         ahmetsakar
         Lise tuvaletinde hep beraber sigara içiyorduk. Sigara az olduğu için 3-4 kişi dönüyorduk. İçeride 10'dan fazla kişiydik. Müdür yardımcısı gelirken ben en köşedeyim. O an geldiğini görenler sigarayı yere atıp dışarı sıvışmaya başlamış. Müdür yardımcısıyla elimde sigarayla göz göze geldik. Adam sorgusuz sualsiz gel benle dedi. Geri kalan bir sürü kişi arasından yalnızca beni çağırdı. Neden ben? neden..
          sameet
          Sınıfta Ediz hoca kimyadan sözlü yapıyordu. Kimya dersini alanlar da kısıtlı olduğundan iki sınıfı birleştirmişti. Yani adamın önünde tamı tamamına 90 kişilik liste vardı. Tuttu duvara parmağını götürdü, asılı olan periyodik tablodan bir molekül sayısı belirledi. Buna göre o sayı listedeki sayı olacaktı. Dedi ki. Hangi moleküldü hatırlamıyorum ama sayısı 48 idi. Dedi ki listede 48. sırada kim olduğunu bilen varsa sözlüye hiç kaldırmadan 100 vereceğim. Ama söyleyen kişi 48. sırada değilse onu sözlüye kaldıracağım. Kimseden ses çıkmazsa 48. sıradaki kalkacak sözlüye dedi. Herkesin kafasında acaba ben kaçıncıydım diye geçerken kimseden ses çıkmadı. Koca 90 kişiden adam molekül hesabıyla meğersem beni bulmuş. İşte tam o sırada bu güzide soruyu kendime sormuştum.
           sardunya
           Kuzenimle gittiğimiz tatilde pansiyoncunun sarhoş olup kapımızı tıklaması, hanımlar beraber içmek istemez misiniz diye sorması. Daha sonra istemediğimiz zaman "Çok özür dilerim rezil ettim kendimi" diyerek ağlaması. Bizim adamı teselli etme çabalarımız. Amca sen de 60 yaşındasın ne işin var bizlerle ya?
            ketcaplisarma
            Hocanın "sinif listesinden seçiyorum"dediginde o kahrolası parmağın onca kişinin arasından benim adımın üstünde durması Ve herkesin konuşuyor olmasına rağmen hocanın konuşurken sadece beni gormesi.. Neden ben gerçekten?
             ketcaplisarma
             Bu arada bu başlığı kim sabitledi 😂
              sucpesinde
              Resim dersindeyiz ve yağlı boya resim ödevimiz var. Benim haftalardır uğraşlarıma karşılık arkadaşım henüz başlamamış. Gidip depodan boyalı bir tuval aldı ve üzerine birkaç çizgi atıp değiştirerek hocaya verdi, sınıfta tam puan alan tek kişi o oldu. 🤦🏻‍♀️
               dipsiz
               Vakıfbank a gittim hesaba para yatırıp internetten çaydanlık sipariş edicem, evdeki çok eskidi. Neyse 150 tl yatırdım, bankamatik paraya el koydu. Müşteri hizmetlerini aradım, bankamatikte sorun varmış, benden kaynaklı değilmiş, benim yerime benim için banka şikayetini yapmış. 1 hafta içinde 150 tl hesabımda olacakmış. 1 gün boyunca neden ben diye sorguluyorum. Aq paraya el koymak nedir! Borcum yok harcım yok para sahte değil. Neyine el koyuyosunuz! Amaç ne.
                zodyakli
                her tanıştığım erkeğin terazi burcu olduğunu öğrenince her seferinde allahımmm neden ben derim. Mutluluk bana haram mı ya :/
                 tiroyitbezi
                 Arkadaşım evde doğum günü partisi verdi bayağı kalabalık olmuştu. Akıllının biri ağzına kadar çikolatalı pasta ile dolu tabağı koltuğun kafamızın geldiği yerine koymuş. Farketmedim oturdum, arkama yaslanmam ile pasta saçlarıma kafama sıvandı. O an neden ben diye kendime sormadan edemedim . Sonra banyoda kafamı çeşmenin altına sokup yıkadım.
                  belizzimaaa
                  Çocukken çiftliğe gittiğimizde ağzımla polen yakalamaya çalışırken dilimi arı sokmuştu. Hastaneye gitmiştik ve serum takılmıştı. Ne doğru düzgün yutkunabilmiş, ne de konuşabilmiştim. Birkaç günü bulmuştu tamamen iyileşmem. Hala düşününce neden ben diye sorgulamaktan alıkoyamıyorum kendimi.
                   kisidegildisiii
                   Aynı gün içinde saçıma iki kez kuş pislemişti. Evet inanması zor biliyorum ama... Önce Kuğulu'da yürürken tepeme pisledi kuş. Evim yakın olduğu için gidip duş aldım, makyajımı yapıp bir güzel çıktım. sonra arkadaşlarımla Kızılay'da buluştuk. İkinci kez de Kızılay'da pisledi. Gidip bilet almıştım, hiçbir halt da çıkmamıştı.
                   /
                   0

                   Tarihe Göre

                   İçerik bulunamadı.