145
2.7.2020
'Metroseksüel' veya 'Gay' Olarak Anılsa da Her Erkeğin En Az Bir Kere Denemesi Gerekenler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ezgisarikaya
   Öncelikle bu metroseksüel ya da gay olarak damgalanma durumu bizim İslami ve Anadolu insanı değerlerimizden olsa gerek. En azından ben öyle düşünüyorum... Bu damgalanmadan dolayı da erkekler normal bir insanın kendi vücudu ile ilgili yapmak istediği kararlar alırken 1-2 adım geri gidiyor sanırım. Bugüne kadar öyle çok insan tanıdım. Gerçek sebebi neyse siz söyleyin. Bu durumlar sadece vücut ile de ilgili değil mesela aşağıda yazdığım günlük yazma olayı. Bunun cinsiyete özgü bi şey olduğunu gerçekten düşünenler varsa yallah Arabistan'a! Bu yapılması gerekenler ne derseniz eğer: - Yemek yapmak - Duygularını açık açık belli etmek - Kaş almak, böyle kalem gibi olsun demiyorum ama kimse de martı kaş sevmiyor yalan söylemeyin şimdi - Koltuk altı, göğüs ve penis etrafındaki kılları almak, en azından kısaltmak ve insani bir seviyede tutmak - Saç, ağız ve cilt bakımı - Dikiş dikmeyi bilmek - Günlük yazmak bunlar sadece aklıma gelenler var mı sizin de bu konudaki önerileriniz?
    buse01
    Ne deniyorlarsa denesinler
     hakanadar
     Erkek ; erkek gibi.. kadın , kadın olmalı o kadar.. ara cinsiyet olmaz ya sosyal toplumu bozar
      mertiniz
      Bu nasıl bir başlık? Metroseksüel olmak ya da Gay olmak kötü bir şey mi ki? Bu başlıkla bu algıyı tetiklediğinizi bildirmek isterim
       coronavirus
       Her erkek en az bir kere g.tünü s..tirirse dünya daha güzel bir yer olabilir.
        erkud
        Ablacım kaş almak dışında hepsini yapıyoruz onu da ihtiyacım olsa yapardım. Bunları yapanlara gay falan diyenler varsa kızlardan hoşlanan gay oluyorum galiba. Sen değişik insanlara denk gelmişsin
         benita
         Kişisel bakıma özen göstermek kimseyi metroseksüel, gay yada herhangi bi şey yapmaz kendine saygıdır. Uygulamaktan çekinmeyiniz.
          burakb_
          Bunların bir çoğunun metroseksüellikle de gaylıkla da alakası yok ki. Böyle düşünenler hem bayağı azaldı hem de çoğu sokakta keko oturuşu yapıp gelene geçene laf atan tipler. Bir kere saç, ağız ve cilt bakımı, sonrasında belli bölgelerdeki kılların alınması falan basitçe vücut temizliğinin şartları. Yemek yapmaya karşı çıkan varsa inşaatta menemen yapan abilere gidip durumu tartışabilirler. Duyguları belli etmek kişisel tercih kendisine göre artısı eksisi vardır. Günlük zaten insanın kendisine sakladığı bir şey bilinmesine gerek yok. Geriye sadece kaş almak ile dikiş kalıyor. Dikiş dikmek derken sevgiliye çorap örmek gibi romantik bir şey kastedilmiyor belli ki. Bence faydalı bir beceri. Kaş almak da denildiği gibi kalem gibi olmadığı sürece makul. İstisnasız her birinde arabesk müzik çalan mahalle berberi abilerimizin de bu kaş alma konusunda makul bilirkişiler olduklarını düşünüyorum.
           hayatimsirtcantamda
           zaten biz Türkler temiz olduğumuz için etek altı ve koltuk altı kıllarımızı düzenli olarak keseriz, en azından böyleydi bu şimdi mi değişti anlamadım. Ne alakası var bunun metroseksüellikle yada gaylikle?
            roxannee-
            Feminizm okuması yapmak. Feminizm bilince erkekler, erkekliklerinden bir şey kaybettiklerini sanıyorlar. Feminist erkek olmayı gay olmakla eş değer tutuyorlar. Hadi len oradan cahil cühela.
             roadruner
             Aksesuar kullanmak.. Bence kullanmalısınız erkekler. Çok yakıyor. Hem klasik hem de sportif gözüken aksesuarlar hoş bir görünüm kazandırıyor.
              okadin
              Bence yüzleri problemli olan ve bundan muzdarip olan beyler fondoten kullanabilir. Nedir yani? Kusurları örten bir ürün kullanmaz erkeklikten ne götürebilir ki?
               fakatmuzeyyen
               Giyime kuşama özenmek.. Cirlop gibi giyinen erkekler var bayılıyorum. Özenli olmak kötü bir şey değil, yakıştırıyorum erkeklere bu şekildeki hareketleri..
                crystal_maiden
                Kıllarını kesmeyen mi varmış la hanzo gibi dolanmayın mk bi koltukaltı etek traşı absürt bir şey değil. Erkekliğinize zeval gelmez korkmayın
                 plazacalisani
                 Arada bir cilt bakımı yaptırsalar hiç fena olmaz.. Dünya yanmıyor yani sonuçta.
                  raselika
                  Bence kolye ve benzeri takılar takmak. Sadece gaylerde görüyorum bu tarz takı kullanımını. Keşke her erkek böyle güzel takılarla kıyafetlerini daha güzel ve daha şık göstermeyi denemekten çekinmese...
                   yagmur_ults
                   Ev işlerinde eşine/annesine yardım etmek. “Kılıbık mısın oğlum, erkek adam ev işi mi yaparmış” laflarına aldırmamak.
                    sozdedegilgozde
                    İletişim kurmaktan, duygularından söz etmekten korkmamak. Bence duygularınız açıkça ifade ettiğinizde kimse sizi yargılamayacak, ayıplamayacak. Bu konuda bu kadar çekingen olmamalısınız. Bu insan ilişkilerini fazlasıyla yola sokacak, hayatınızı kolaylaştıracak bir eylem olacaktır.
                     zodyakli
                     Erkekler fal ve burç konusunda çekinik davranıyorlar. Oysaki neden bu algı? Fal bakan da baktıran da gevşektir diyorlar. Sensin gevşek. Oysa bir denesen kendini iyi hissedeceksin. Belki duymak istediklerini duyacaksın. Bana kalırsa Kendinizi hiçbir alanda geri çekmeyin ön yargılı olmayın. Deneyin abi ne kaybedersiniz.
                      ozanesi
                      Ben sık sık manikür yaptırırım, çünkü tırnaklarımın kenarındaki etleri yolunca iltihap kaptırırım. Bir kadın arkadaşım tipimde gay tipi olduğunu ve manikür yaptırmamın da bu durumu tetiklediğini söylemişti
                       roxannee-
                       "rentboy" kavramını hiç duydunuz mu? Bence bir araştırın, kıps
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.