69
2.7.2020
'Metroseksüel' veya 'Gay' Olarak Anılsa da Her Erkeğin En Az Bir Kere Denemesi Gerekenler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ezgisarikaya
   Öncelikle bu metroseksüel ya da gay olarak damgalanma durumu bizim İslami ve Anadolu insanı değerlerimizden olsa gerek. En azından ben öyle düşünüyorum... Bu damgalanmadan dolayı da erkekler normal bir insanın kendi vücudu ile ilgili yapmak istediği kararlar alırken 1-2 adım geri gidiyor sanırım. Bugüne kadar öyle çok insan tanıdım. Gerçek sebebi neyse siz söyleyin. Bu durumlar sadece vücut ile de ilgili değil mesela aşağıda yazdığım günlük yazma olayı. Bunun cinsiyete özgü bi şey olduğunu gerçekten düşünenler varsa yallah Arabistan'a! Bu yapılması gerekenler ne derseniz eğer: - Yemek yapmak - Duygularını açık açık belli etmek - Kaş almak, böyle kalem gibi olsun demiyorum ama kimse de martı kaş sevmiyor yalan söylemeyin şimdi - Koltuk altı, göğüs ve penis etrafındaki kılları almak, en azından kısaltmak ve insani bir seviyede tutmak - Saç, ağız ve cilt bakımı - Dikiş dikmeyi bilmek - Günlük yazmak bunlar sadece aklıma gelenler var mı sizin de bu konudaki önerileriniz?
    coronavirus
    Her erkek en az bir kere g.tünü s..tirirse dünya daha güzel bir yer olabilir.
     burakb_
     Bunların bir çoğunun metroseksüellikle de gaylıkla da alakası yok ki. Böyle düşünenler hem bayağı azaldı hem de çoğu sokakta keko oturuşu yapıp gelene geçene laf atan tipler. Bir kere saç, ağız ve cilt bakımı, sonrasında belli bölgelerdeki kılların alınması falan basitçe vücut temizliğinin şartları. Yemek yapmaya karşı çıkan varsa inşaatta menemen yapan abilere gidip durumu tartışabilirler. Duyguları belli etmek kişisel tercih kendisine göre artısı eksisi vardır. Günlük zaten insanın kendisine sakladığı bir şey bilinmesine gerek yok. Geriye sadece kaş almak ile dikiş kalıyor. Dikiş dikmek derken sevgiliye çorap örmek gibi romantik bir şey kastedilmiyor belli ki. Bence faydalı bir beceri. Kaş almak da denildiği gibi kalem gibi olmadığı sürece makul. İstisnasız her birinde arabesk müzik çalan mahalle berberi abilerimizin de bu kaş alma konusunda makul bilirkişiler olduklarını düşünüyorum.
      hakanadar
      Erkek ; erkek gibi.. kadın , kadın olmalı o kadar.. ara cinsiyet olmaz ya sosyal toplumu bozar
       buse01
       Ne deniyorlarsa denesinler
       0
        benita
        Kişisel bakıma özen göstermek kimseyi metroseksüel, gay yada herhangi bi şey yapmaz kendine saygıdır. Uygulamaktan çekinmeyiniz.
         bakimermicek
         Tırnak bakımı. Özellikle tırnak yiyen bir bireyseniz. Not: Tırnak bakımı yaptırmak ılıklık değildir ama bakımdan sonra tırnaklara üflemek ağır ılıklıktır.
          erkud
          Ablacım kaş almak dışında hepsini yapıyoruz onu da ihtiyacım olsa yapardım. Bunları yapanlara gay falan diyenler varsa kızlardan hoşlanan gay oluyorum galiba. Sen değişik insanlara denk gelmişsin
           unhappy-witch
           Her insan bakımına dikkat etmeli ama bu farklı yerlere kaçmamalı. Ne erkek kadına nede kız erkeğe benzememeli her iki cinsiyetinde kendine göre farklılıkları var.
            roxannee-
            "rentboy" kavramını hiç duydunuz mu? Bence bir araştırın, kıps
             ozymandiase
             Duyguları açık açık belli etmek ile "gay" olmanın bağlantısını kim kurdu ?
              zimbo
              Altın kapılarımız kan mı olsun istiyorsun Tayfun! xD
               ozanesi
               Ben sık sık manikür yaptırırım, çünkü tırnaklarımın kenarındaki etleri yolunca iltihap kaptırırım. Bir kadın arkadaşım tipimde gay tipi olduğunu ve manikür yaptırmamın da bu durumu tetiklediğini söylemişti
                fruttare
                koltuk altı ve penis kıllarının bu listede ne işi var cidden. bizim ülkedeki insanların çoğu alır ki onu?
                 mertiniz
                 Bu nasıl bir başlık? Metroseksüel olmak ya da Gay olmak kötü bir şey mi ki? Bu başlıkla bu algıyı tetiklediğinizi bildirmek isterim
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.