41
5.11.2020
'Melekleri' Yardımımıza Çağırdığımız Anlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   ABD Başkanı Donald Trump'ın ruhani danışmanı Paula White-Cain, ABD Başkanı'nın yeniden seçilmesi için dua ayini düzenlemiş. Bu Hanımefendi, Trump'tan seçimi çalanlara 'şeytani konfederasyon' ismini takmış ve onlara karşı dua etmiş. Ayini izledim beynimden hala buram buram yanık kokusu geliyor. Hayatımda daha önce melekleri yardıma çağırmak gibi bir deneyimim olmamıştı. Üzgünüm ama artık çağıracağım arkadaşlar. Bknz:
   https://www.youtube.com/watch?v=Tk0beqW5ZYk
   https://www.youtube.com/watch?v=Tk0beqW5ZYk
    handeyakar07
    Ben de bir kere ayine katıldım. Libidom düştü 1 hafta hastanede yattım çok acı bir durum. Allah düşürmesin.
     peripedia
     İvedilikle bir ruhani danışman edinmeye karar verdim. Hayatımın tüm çıkmazlarında bu azimle ve çıldırmışlıkla dua etsin dursun.
      tsukyomi
      Onu bilmiyorum da, dinsiz imansız dog olan ben, galiyevist mehdi Mansur başgan kazansın diye Twitter'da salavat zincirine katılmıştım. Adam çatır çutur kazandı. Artık yeni seçim totemim budur. Bir dahaki seçimde tüm uhrevi varlıkları çağırırım, salavat zinciri, kutsal su, bar mitzvah, artık ne gerekiyorsa.
       dr.rock
       Acilde çalışıyorum, 50 yaşında bir adam attı kendini sedyeye, "AHHH SIRTIM" diye, arkasından bezmiş oğlu ve karısı, arkalarından bezmiş 112 personeli. Aile "hocam 3 gündür geliyoruz bşiyi yok borcu var depresyonda, ondan böyle yapıyor, bi ilaç yap gidelim allah aşkına bizi perişan etti" dedi. Gece 03:00... Muayene normal, konversiyon için uyuşturucu yapacakken omzuma bir melek dokundu (Hande sınırım) , hemşirelere döndüm; "bi EKG çekin" dedim. Eveeettt ne varmış? AORT YIRTILMASI. Sağol melek
        sedefartuny
        Türkiye'nin tüm seçimlerinde yalan yok ben de bu hanım ablaya bağlıyorum.
         okadin
         Çocuklarımın yaramazlıktan yaramazlık beğendiği ve onlarla uğraşmak durumunda kaldığım her an bir melek diliyorum Tanrı'dan.
          mrlawyerkk
          Bizim Cinci Hocaları verelim bu kadını alalım ya çok ihtiyacımız olabilir seçim dönemlerinde. Bu nasıl bir azimdir? Bir ara gerçekten içinden bir şeyler çıkacak sandım.
           monaiman
           Cahil heryerde cahil.
            ladydisko
            anneannemin evinde kalırken büyük yortu başlangıcından önce ki pazar ayinine beni rüşvetle götürdü bu ne konuşmadır cennete direkt burdan ölüp oraya gidiyoruz diye düşünmeye başladım işte o an çağırdım
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.