"LGBT Sapkınlarına Müsamaha Göstermeli miyiz? Elbette Hayır"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Boğaziçi Üniversitesi'ndeki olaylara tepki göstererek, "Tuzağa düşmeyin" uyarısı yaptı. Dün kampüse polis müdahalesiyle 159 öğrencinin gözaltına alınmasının ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Twitter hesabından devam eden protestolarla ilgil bir paylaşımda bulundu.
   https://twitter.com/suleymansoylu/status/1356498579662200833
   https://twitter.com/suleymansoylu/status/1356498579662200833
   İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter adresinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Kabe-i Muazzama'ya hakaret eden LGBT sapkınlarına müsamaha göstermeli miyiz. Elbette hayır. Rektörlük binasını işgale kalkan LGBT sapkınlarına müsamaha göstermeli miyiz? Elbette hayır. Boğaziçi’nin olan biteni izleyen sakinlerine bir sözüm var: Hayatta hiç bir başarının altında imzası olmayan, bir ajansın elinde oyuncak olan, solcu bile olamayan kart siyasetçilerin tuzağına düşmeyin. Sizden beklentimiz, bilimsel başarı. Sizden beklentimiz, okul başarısı. Sizden beklentimiz, büyük ve güçlü Türkiye’ye hazırlanmanızdır."
    mrlawyerkk
    Mevzuya yine o kadar dar ve gereksiz bir noktadan bakıyorlar ve bu şekilde kamuoyu oluşturmaya çalışıyorlar ki çıldırmamak elde değil. Dün öğrencilere yaşatılan zulmün, onur kırıcı hakaretlerin hiçbir açıklaması olamaz Sayın Bakan. Bu ülkenin geleceğine bu hakaretleri reva görmeyiniz artık.
     csa
     Sapkın kelimesini çıkarsa aradan bir problem kalmayacak. Ama sen adama sapkın mapkın der, aşağılamaya, ötekileştirmeye devam edersen, adamın senin değerlerine hakaretine de laf söyleyemezsin, kızamazsın. Çünkü sen de aynı... Ayrıca zannedersin bütün eylemleri gayler, translar, lezbiyenler falan yapıyor :D Bir de herkes terörist hastalığı var. Ne zaman birşeyden şikayet edilse hemen art niyetli gruplardan, yok efendim, terörist falan. Yahu, bizim ülke İskandinav ülkesi mi ? 50 senedir, diğer ülkelerle kıyaslayınca kayda değer hiç bir ilerleme yapamamış bir ülke, elbette şikayetler, hoşnutsuzluklar olacak. Her eleştiri, her protesto "zaten art niyetli, terör bilmem ne" diye adlandırılmaya devam edilirse, bu böyle de gider. Şu huydan bir kurtulun. Hayatta hiçbir şey ak veya kara değil. Nedense biz de iktidar her zaman, muhaliflerde çoğu zaman birbirini tamamen karalama kafasında, gri bölgeleri görmeden, doğru analiz edemeden bir cacık olmmaz.
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.