#KusuraBakıyoruz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   Erdoğan'ın "Müzikle ilgili kısıtlamaları 24.00'e çekiyoruz kusura bakmayın, gece kimsenin kimseyi rahatsız etme hakkı yoktur" lafının üzerine herkesin söylemesi gereken söz.
    fairytale-
    Seçimler yaklaşınca dombira şarkısını dinletmeye hakkin yok. Son halife bükücü rte
     karolunita
     ben de sabahın 7sinde seçim şarkınla rahatsız edilmek istemiyorum ama olmuyor
      mert_
      Gece 2'se seçim arabasıyla son ses REEECEEEEP TAAYYİİİP ERDOĞAN REEEECEEEEP TAĞYİP ERDOOĞAAN diye gezmenize müsadeniz var yani? Siz değil misiniz minareden dombıra çalan?
       myheartofstereo
       ya beni sürün bu ülkeden bıkdım bıkdım insanların eğlencelerine bile karışıyorlar aq!? şimdiye kadar hiçte rahatsızlık veren mühim bir olay olmamıştır diye düşünüyorum genelde konserler bütün gece sürdüğünden ötürü. 24.00 ne ya!? 7. sınıf çocuğunun uyku saati bile daha geç..
        imcherry_
        Biz de bütün gün sizin saçma salak seçim şarkılarınızı dinlemek istemiyoruz? Ülkeyi yönetiyor olsan bile karışamayacağın şeyler vardır
         asit
         İmdat aq ya imdat
          -lucy-
          Daha çok Silivri yolcumuz var. Ama artık yeter. Bi nefes almanın vergisini vermedik bu ülkede, kabine toplantısı yapıp hemen o kanunuda çıkartsınlar. Yavaş yavaş halkın elinden her şeyi alıyorlar, kimse farkında değil. "Kusura Bakmayın" demiş bir de. Ne kusuru canım? Biz zaten sizin köleniniz ya. Olmaz bu iş. İnsanın eğlencesine karışmayın yaa. Öyle bir kusura bakarız ki çıkarttığınız bu saçma olayı çıkarttığınız gibi bir tarafına.. #KusuraBakıyoruz
           amira
           adım adım şeriata... sinir krizi geçirdim yeminle, ülkeyi sktiler ve hala devam ediyorlar. ülkenin tüm sorunu milletin müziği ve eğlencesi mi? türkiyede yaşayan herkese sabır ve huzur diliyorum, iktidar halk mutsuz olsun diye çabalıyor resmen.
            monaiman
            Hazine kasalarında para kalmamış belli ki, millete ceza kesip turist doyuracaklar.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.