"Koronadan Ölenler Müslüman Değil Kafir"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Arkadaşlar benim dediğim şeyler değil bunlar. Devlet yetkilileri sürekli uyarıyor önlem alın diye. Düşünce yapısının korkunçluğuna bakar mısınız? Cuma namazı sonrası yapılan röportajda söylenen diğer şeyler de şunlar: "Anıtkabir'de virüs bulaşmadıysa burada hiç bulaşmaz" "Koronadan ölenler Müslüman değil kafir" "Yaşlılar kurallara uymuyor, 76 yaşındayım" Biz nasıl başa çıkacağız bu düşüncelere sahip kişilerle?
   https://twitter.com/BerkayBigec/status/1266355993979559936
   https://twitter.com/BerkayBigec/status/1266355993979559936
    imailahorsilah
    Kendilerinin şimdiye bu kadar beyinle sağ kalabilmesi büyük mucize hakikaten. Ne demiş, Goethe; Eyleme geçmiş cehaletten daha korkunç bir şey yoktur.
     thetalentedmrripley
     Nasıl ki ülkede Atatürk'e düşman bir kesim oluşmasının en büyük sebebi Atatürk'ü en çok sevdiğini iddia edip onu tanrılaştırmaya çalışanlarsa, insanların dine karşı düşmanlık beslemesinin en büyük sebebi de böyle kendisinin çok dindar olduğunu, kendisi gibi olmayanların cehennemlik olacağını sanan akıl yoksunlarıdır. Her fırsatta Atatürk ile dini/Hz Muhammed'i mukayese etmeye çalışmaları da bu iki kesimin turnusol kağıdıdır.
      amakafamiznasiguzel
      Allahım yaratıyorsun bari takip et...
       mervenizz_
       Hhahahhahaha çok güldüm Avrupa'da müslümanlara korona bulaşmıyor diye müslüman olup,hristiyan mahalleler de ezan okutuyorlar ve vaka sayısı azalınca da hristiyalanlar müslüman oluyor bu da birkaç örnek aslında
        kanadadabiryusuf
        beyninden almış burnuna vermişler
         nobody1
         🤦🏼‍♀️
          doraa___
          Bu cahil insanlardan malesef heryerde var mesela İtalyada'da insanlara aynı kaşıkla kutsal su içiriyorlar neymiş efenim koronadan koruyormuş falan tamam buna inanabilirsin ama bari farklı kaşıkla ver .Malesef ki bazen insanlar inadıkları din için böyle saçma sapan şeyler yapıyorlar
           velevkiozge
           Bu Atatürk ve din ayrışması nedir? Neden ısrarla ve garip bir şekilde her konunun altından bu dilemma çıkabiliyor ya da bu dilemma yaratılıyor? Ayrıca virüsten ölenler kafir nedir? Gerçekten buna inanan saçma bireylerle dolu bir yer halini mi aldı ülkemiz ? İnanılmaz garipsiyorum bu durumu. Çok ilginç, halbuki bir arada yaşıyoruz ama sanırım benim çoğu insanla ilgili beklentilerim 'bunu da demez, bunu da yapmaz herhalde ya' kıvamında hala.
            zimbo
            Yani ne diyebilirim ki ben ibadetimi bu şekilde gerçekleştirmiyorum. camilerde nasıl bir gaza getirme uygulanıyor da işin ciddiyetini anlatamıyoruz ben anlamıyorum eğer 5 vakit namaz abdest falan diye dolaşan dayı bana korona bulaşmaz dediğinde bu olay bu kadar basitse ben tostumu yedim koronavirüsü bekliyorum çünkü hiç bir bok yaptığım yok!
             nunukafasi
             Din konusunda yapılan bu söylemler her geçen gün daha da fazla artıyor. Din konusunda insanları ayrıştırmak daha kolay geliyor. Ki en alakasız olarak adlandırabileceğimiz koronayı bile din ile bağdaştırmışlar.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.