"Koronadan Ölenler Müslüman Değil Kafir"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Arkadaşlar benim dediğim şeyler değil bunlar. Devlet yetkilileri sürekli uyarıyor önlem alın diye. Düşünce yapısının korkunçluğuna bakar mısınız? Cuma namazı sonrası yapılan röportajda söylenen diğer şeyler de şunlar: "Anıtkabir'de virüs bulaşmadıysa burada hiç bulaşmaz" "Koronadan ölenler Müslüman değil kafir" "Yaşlılar kurallara uymuyor, 76 yaşındayım" Biz nasıl başa çıkacağız bu düşüncelere sahip kişilerle?
   https://twitter.com/BerkayBigec/status/1266355993979559936
   https://twitter.com/BerkayBigec/status/1266355993979559936
    imailahorsilah
    Kendilerinin şimdiye bu kadar beyinle sağ kalabilmesi büyük mucize hakikaten. Ne demiş, Goethe; Eyleme geçmiş cehaletten daha korkunç bir şey yoktur.
     nunukafasi
     Din konusunda yapılan bu söylemler her geçen gün daha da fazla artıyor. Din konusunda insanları ayrıştırmak daha kolay geliyor. Ki en alakasız olarak adlandırabileceğimiz koronayı bile din ile bağdaştırmışlar.
      saranazz
      herkesste ortalıkta zeka küpü maşallah
       kanadadabiryusuf
       beyninden almış burnuna vermişler
        mervenizz_
        Hhahahhahaha çok güldüm Avrupa'da müslümanlara korona bulaşmıyor diye müslüman olup,hristiyan mahalleler de ezan okutuyorlar ve vaka sayısı azalınca da hristiyalanlar müslüman oluyor bu da birkaç örnek aslında
         benita
         Altta yazan ‘kurgu’ kelimesinin gerçek olmasını diledim bi an
          zimbo
          Yani ne diyebilirim ki ben ibadetimi bu şekilde gerçekleştirmiyorum. camilerde nasıl bir gaza getirme uygulanıyor da işin ciddiyetini anlatamıyoruz ben anlamıyorum eğer 5 vakit namaz abdest falan diye dolaşan dayı bana korona bulaşmaz dediğinde bu olay bu kadar basitse ben tostumu yedim koronavirüsü bekliyorum çünkü hiç bir bok yaptığım yok!
           thetalentedmrripley
           Nasıl ki ülkede Atatürk'e düşman bir kesim oluşmasının en büyük sebebi Atatürk'ü en çok sevdiğini iddia edip onu tanrılaştırmaya çalışanlarsa, insanların dine karşı düşmanlık beslemesinin en büyük sebebi de böyle kendisinin çok dindar olduğunu, kendisi gibi olmayanların cehennemlik olacağını sanan akıl yoksunlarıdır. Her fırsatta Atatürk ile dini/Hz Muhammed'i mukayese etmeye çalışmaları da bu iki kesimin turnusol kağıdıdır.
            amakafamiznasiguzel
            Allahım yaratıyorsun bari takip et...
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.