33
29.5.2020
"Koronadan Ölenler Müslüman Değil Kafir"
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ahmetsakar
   Arkadaşlar benim dediğim şeyler değil bunlar. Devlet yetkilileri sürekli uyarıyor önlem alın diye. Düşünce yapısının korkunçluğuna bakar mısınız? Cuma namazı sonrası yapılan röportajda söylenen diğer şeyler de şunlar: "Anıtkabir'de virüs bulaşmadıysa burada hiç bulaşmaz" "Koronadan ölenler Müslüman değil kafir" "Yaşlılar kurallara uymuyor, 76 yaşındayım" Biz nasıl başa çıkacağız bu düşüncelere sahip kişilerle?
   https://twitter.com/BerkayBigec/status/1266355993979559936
   https://twitter.com/BerkayBigec/status/1266355993979559936
    imailahorsilah
    Kendilerinin şimdiye bu kadar beyinle sağ kalabilmesi büyük mucize hakikaten. Ne demiş, Goethe; Eyleme geçmiş cehaletten daha korkunç bir şey yoktur.
     nunukafasi
     Din konusunda yapılan bu söylemler her geçen gün daha da fazla artıyor. Din konusunda insanları ayrıştırmak daha kolay geliyor. Ki en alakasız olarak adlandırabileceğimiz koronayı bile din ile bağdaştırmışlar.
      saranazz
      herkesste ortalıkta zeka küpü maşallah
       kanadadabiryusuf
       beyninden almış burnuna vermişler
        mervenizz_
        Hhahahhahaha çok güldüm Avrupa'da müslümanlara korona bulaşmıyor diye müslüman olup,hristiyan mahalleler de ezan okutuyorlar ve vaka sayısı azalınca da hristiyalanlar müslüman oluyor bu da birkaç örnek aslında
         benita
         Altta yazan ‘kurgu’ kelimesinin gerçek olmasını diledim bi an
          zimbo
          Yani ne diyebilirim ki ben ibadetimi bu şekilde gerçekleştirmiyorum. camilerde nasıl bir gaza getirme uygulanıyor da işin ciddiyetini anlatamıyoruz ben anlamıyorum eğer 5 vakit namaz abdest falan diye dolaşan dayı bana korona bulaşmaz dediğinde bu olay bu kadar basitse ben tostumu yedim koronavirüsü bekliyorum çünkü hiç bir bok yaptığım yok!
           thetalentedmrripley
           Nasıl ki ülkede Atatürk'e düşman bir kesim oluşmasının en büyük sebebi Atatürk'ü en çok sevdiğini iddia edip onu tanrılaştırmaya çalışanlarsa, insanların dine karşı düşmanlık beslemesinin en büyük sebebi de böyle kendisinin çok dindar olduğunu, kendisi gibi olmayanların cehennemlik olacağını sanan akıl yoksunlarıdır. Her fırsatta Atatürk ile dini/Hz Muhammed'i mukayese etmeye çalışmaları da bu iki kesimin turnusol kağıdıdır.
            amakafamiznasiguzel
            Allahım yaratıyorsun bari takip et...
             velevkiozge
             Bu Atatürk ve din ayrışması nedir? Neden ısrarla ve garip bir şekilde her konunun altından bu dilemma çıkabiliyor ya da bu dilemma yaratılıyor? Ayrıca virüsten ölenler kafir nedir? Gerçekten buna inanan saçma bireylerle dolu bir yer halini mi aldı ülkemiz ? İnanılmaz garipsiyorum bu durumu. Çok ilginç, halbuki bir arada yaşıyoruz ama sanırım benim çoğu insanla ilgili beklentilerim 'bunu da demez, bunu da yapmaz herhalde ya' kıvamında hala.
              zeynepizss41
              Bunun dinî bir inançla hiçbir alakası yok. Nerden varmışlar bu bilgiye Allah aşkına. Ülke batarsa sebebi bu insanlar anlaşılan 😂
               nobody1
               🤦🏼‍♀️
                lulle
                Bu tür haberlere çok gülüyorum 🤣
                 samyeli90
                 Sınıflandırmak saçma hepimiz insanız
                  onrgly
                  Bir yerlerde bu tür adamlar ciddiye alındıkça, bu tür adamlar olmaya hep devam edecek, sadece şekil değiştirmiş olacak.
                   doraa___
                   Bu cahil insanlardan malesef heryerde var mesela İtalyada'da insanlara aynı kaşıkla kutsal su içiriyorlar neymiş efenim koronadan koruyormuş falan tamam buna inanabilirsin ama bari farklı kaşıkla ver .Malesef ki bazen insanlar inadıkları din için böyle saçma sapan şeyler yapıyorlar
                    mehmet_onedio
                    Hiç güleceğim yoktu, gerçekten teşekkürler...
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.