"Koca Tecavüzü Suçunu Mantıklı Buluyor musunuz?" Sorusu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hayalurunu
   bu soru bile ne kadar iğrenç beyinlerle yaşadığımızı gösteriyor. "Bu yüzde 10'luk kadınlar kendi kocalarına tecavüzcü diyebilecek kadar sıyrık olmalı. Resmi nikahlı evlilikte yaşadığı cinselliği "tecavüz" diye nitelendirebilen bu tip Feminist ve Frijit kadın kitlesi fiziken vajinismus, ruhen paranoya tedavisi altına alınmalıdır!" demiş adam. kadının kıymeti yok bu ülkede. hakkını aradığında "sen kocana tecavüzcü mü diyorsun?" diyen tiplerle savaş veriyoruz. iğrençsiniz.
    _gizem_
    iki tarafın da istemesi lazım ayrıca berata katılıyorum
     gregory_
     Beyinlerini s2yim ama bitmiyorlar cogaliyorlar aksine, çikacak sonunda iç savas kim kimi vurursa. Ben de siddet taraftari degilim ama nefret bir yerden sonra dizgenlenemiyor. Belki cidden iyi olcak bu savas, en azindan ik taraftan biri rahat eder.
      miller
      şimdi ufak bir araştırma yaptım. no offence. hiç bana kızmayın kaynaklarla geldim. en başında fikrimi söyleyeyim de yanlış anlaşılmasın. kadın ya da erkek istemediği halde eşiyle birlikte olmaya zorlanıyorsa bu TECAVÜZDÜR. nokta. gelelim söyleceklerime... bunlar yalansa lütfen birileri beni aydınlatsın. "Erkeklerin kadınlar üzerinde hakları olduğu gibi, kadınların da erkekler üzerinde hakları vardır. Erkeklerin kadınlar üzerinde hakları bir derece daha fazladır." (Bakara, 2/228) "Kişi cinsel ilişkide karısını çağırdığı zaman, karısı ocak başında yemek pişiriyorsa da kocasının davet cevap versin." (Tirmizî, Radâ` 10) "Kişi karısını yatağa çağırdığı zaman (bir özrü olmadan) kadın gelmekten kaçınır, kocası da bu sebeple ona kırgın olarak gecelerse, melekler sabaha kadar o kadına lanet ederler." (Buharî, Nikâh 85; Müslim, Nikâh 120) "Size cennetlik kadınları tanıtayım mı? Onlar bir hata ettikleri veya kocaları tarafından bir haksızlığa uğratıldıkları zaman kocalarına karşı: 'Seni hoşnud etmedikçe uyumayacağım.' diyebilen kocalarına düşkün kadınlardır." (Tefsir-i Kurtubi, III/124) "Kocası yanında iken onun iznini almadan bir kadının nafile oruç tutması helâl olmaz. Kadın, kocasının izni olmadıkça, evine hiç kimsenin girmesine izin veremez." (Buhârî, Nikâh 86; Müslim, Zekât 84)
       littlejohn
       Mantik nasilsa artik karim istedigimi yaparim oldugundan bu tarz abuk subuk tivitler paylasimlarin gelmesi da normal oluyor.
        kafatamircisi
        evli olduğu halde eşinden istemediği cinsel istekleri zorla uygulayan eşler var anal ilişki vs. Türevleri açmaya gerek yok. Tck da bunun yeri vardır. Kadın utanç psikolojisi ile mahkemede yapılan istismarı söylemek istemezse ayakkabısını çıkarıp ters çevirmesi yeterlidir. O Tweet atan sikso beyinli türkolog mudur ne haltsa gitsin bişeyler öğrensin önce...
         kisi
         Evli de olsan (ki evli olunca ne oluyorsa(?). Satın almıyorsun o insanı.) karşı tarafın istediğinden fazla bir şey yapamazsın. Bırak cinsel ilişkiye girip girmeme kararını ilişki sırasında da istemediği hiçbir şeyi yapamazsın. Bu durumdan memnun değilseniz boşanın. Bu arada isteklerin de bilinçli olması gerekir. Bilinci etkileyen bir durumda da ilişkiye giremezsiniz.
          samyeli90
          Koca bile olsa rızası yoksa karşı tarafın bu tecavüzdür ne olursa olsun
           rocknrollbabe
           Bu ne saçmalıktır ne mantığı lan aq örümcek beyinli insan müsveddeleri
            eflayilmaz
            böyle şeyler görüp de gel de kafayı yeme. evlenmek demek birilerinin malı olmak demek değil. ilişkiye istemiyorum dedikten sonra zorla bir şey yaptırmak o kişi eşin bile olsa tecavüzdür bu kadar net
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.