"Kızınız Çok Açık Giyiniyor, Kocam Görmüş Rahatsız Olmuş. Burası Aile Apartmanı"
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Ne kadar çirkin mesaj bu. Ben okurken utandım gerçekten bu ne cürret. Ne biçim bi terbiyesizlik aklım almıyor. Aile apartmanıymış. Çok çirkinsiniz.
   https://twitter.com/beyzavv/status/1285920066299715586
   https://twitter.com/beyzavv/status/1285920066299715586
    zimbo
    Küfür etme fikri çık aklımdan! Bu adamlara ve böyle düşünen, ortalığı karıştıran kadınlara da ayar oluyorum. Size ne kardeşim azıcık eğitin kendinizi azıcık yahu!
     atayurt00
     Bizim insanlarımız hala namussuzlugun kıyafette değil ruhda olduğunu ne zaman anlayacak . Kirli zihinleri ile polemik yaratıyorlar. Aslında kısa bir cevabı var .ozur dileyerek yazıyorum herkesten . Sanane pezevenk...
      zyzy
      şansı annesinin duyarlı bir insan olması. öyleleri var ki böyle bir mektubu geçtim söylenti gelse kızını içeri kitler daha da çıkarmaz.
       lellu
       Anne vermiş cevabı helal 👏
        tucco
        Böyle terbiyesizce bir mesaj almasına rağmen ne kadar kibar ve yapıcı bir yanıt vermiş. Ama yok anlamaz bunlar kibarlıktan. Senin yedi sülaleni diye girişeceksin bunlara. Son birkaç gün içerisinde gördüğüm şeyler çok sinirlendirdi beni hiçbir şeye tahammülüm kalmadı.
         pillowtalk
         Kocasıyla sorun yaşayan bir tek hücreli canlı beyanı bence.
          lovewkoko
          "evimizde bir babanın olmaması aile olmadığımız anlamına gelmiyor" ben de diyorum bu mesajı nasıl atabiliyor. birisi benim kızıma böyle bir şey dese 8 yaparım onu. bu çok üzdü beni... terbiye yoksunları. bu mesajı atacak cürete sahip birisi elbette böyle bir fırsatı kaçırmaz. bunlar ahlaksız, namussuz. dilerlerse gelip 7/24 onlara yardımcı olabilirim. bu şerefsizlere karşı yalnız değiller. olmayacaklar.
           redwine41
           annenin cevabına bayıldım ama başımızda erkek yok diye bunları söylüyorsunuz derken ki savunmasız halide çok yaraladı beni. Helal sana koca yürekli kadın.
            sozdedegilgozde
            Bu insanların namus bekçiliği (!) sevdalarını bir anlayamıyorum. Muhtemelen dini inançlarla da alakası yok bu işin. Etrafta açık giyinen kadınların varlığı kocalarının bu kadınlara bakıyor olmaları rahatsız ediyor bu kadınları. Oysaki ne kadar tuhaf değil mi insan etine bu kadar anlam yüklemek.
             volkanates01
             Milletten sana Ne amk keli
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.