'Kendime Saygım Var' Temalı Davranışlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Benim için ertesi gün iş varsa şayet arkadaş grubu etkinliklerinden erkenden, kafayı çok dağıtmadan kalkıp gitmek ve evde yarına hazırlanmaktır. İş arkadaşlarımla geçirilen bir geceyse ertesi gün yaşadıkları buhranı, dağınıklığı, verimsizliği ve onlar için günün asla bitmek bilmemesi gördüğümden beri aldığım en iyi karardı. Evime erkenden gider, kendime zaman ayırır ve ertesi güne hazırlanırım. Bence insanlara hayır diyebilmek en büyük kendine saygı göstergesi. Yine arkadaşlarımın bitmek bilmeyen sorunlarına dinlemek istemediğimi, kendi sorunlarımla baş etmeye çalıştığımı, dinlediğim her sıkıntının beni aşağıya çektiğini gönül rahatlığı ile söyleyebiliyorum artık. Neden çünkü 'kendime saygım var'.
    vurz
    Mutluyum cünkü kendime saygım var
     peripedia
     Her ne şartta ve koşulda olursam olayım her gün mutlaka bir kase çorbamı içerim. Akabinde deli gibi fastfood tüketecek olsam bile yaparım bunu. Sıcak bi çorbanın iyi gelemeyeceği hiçbir durum olduğunu düşünmüyorum.
      caresizcare
      Ben kendimi düşünerek hiç bir iyilik yapmam kendime Ama şöyle kendime saygı diyince aklıma tutumlarım gelir Bunları yaptığım sürece saygı duymuş olurum Mesela hiç küfür etmem vb.
       sedefartuny
       Uyumadan önce makyajımı çıkarmak. Çok zor kazandığım bir alışkanlık oldu benim için ama makyajlı uyuduğum günlerde kendime ihanet etmiş gibi hissediyorum. O yüzden kesinlikle bu.
        fuzbing
        Kendime saygım olmadığını farkettirip beni üzen bi başlık olmuş tişikkirlir
         eflayilmaz
         Haftada bir genel cilt bakım rutinim. Maskeler, peelingler, nemlendiriciler. Bunların ardından gelen rahatlama hissi. Bütün haftanın yorgunluğu birkaç saat içinde üstünden atıyorsun
          nickiharuto
          Okumak anlamaya öğrenmeye çalışmak. Cahil kalmasın.
           tiroyitbezi
           Okumaya öğrenmeye meraklı olmak , midemi olduğu kadar beynimi de doyurmak kendime yapabildiğim belki de tek iyi şey.
            donjuann
            Bir ton şey yazmıştım silindi aq diyebilmek
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.