“Kanka”dan Hoşlanmaya Başlamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   oivavoi
   Beraberken keyifli vakit geçirdiğiniz karşı cins insanla, zamanla daha çok vakit geçirmeye daha çok şey paylaşmaya başlıyorsunuz. Sonra bi bakıyorsunuz o insanı gerçekten olduğu gibi sevmişsiniz, değer veriyorsunuz. Zor zamanlarınızda sığındığınız liman olmuş. Hayatınızdan çıkarsanız eksik kalacağınız bir insana dönüşmüş. Ama bazı ilişkilere arkadaşlık az gelir, aşksa fazla. Ne yapacağımı bilmiyorum dio dostlarım. Boşluktandır diyorsanız 1’e, arkadaşını boşuna kaybetme diyorsanız 2’ye, bundan kaçmamalısın yüzleş ve açıl diyorsanız 3’e basınız. Diğer yorumlarınızı da aşağıda bekliyor olacağım... Dipnot: dediğim gibi, aşık değilim.
    cekirdeksizkarpuz
    Buralarda birisi vardı kankasıyla evlenip mutlu bi evliliği olan. Ama banladılar adamı kardeşim şansına küs, o olaydı şimdi senle paylaşırdı tecrübelerini
     diocubiri
     Ben 3 diyorum. Kankansa eğer seni anlayacağından eminim.
      tsukyomi
      Tam olarak böyle bir çorbam var. Yıllardır da ev arkadaşıyız. 3'e bastım ama aşk olarak niteleme açılırken, alışkanlık olarak nitele. Karşıdaki de kabul ederse müthiş bir eğlence vaat ediyorum sana :)
       efsanesahane
       1 2 3 Seks
        unlessmee
        asla anlam veremediğim ama bi yandan da başıma gelmesinden korktuğum olay
         ozymandiase
         Yani eğer fiziksel olarak birbirinize uygunsanız bu kaçınılmaz bir son oluyor maalesef.
          suae_
          Bence, Erkek ve Kadın Kanka olamaz. Yanlış anlamayın, olur ama, yakın arkadaş falan olur. Eğer ki çok yakın Kanka iseniz, zaten arada bir ilişki yaşanır. Belki o da senin ile aynı düşünüyordur? Baktın, onunla vakit geçirmek hoşuna gidiyor, hoşlanmaya başlıyorsun, o zaman biraz daha flört gibi davran. Yanii benim düşüncem bu.
           benita
           Bundan kaçma yüzleş derim ama önce hislerinle bi yüzleş gerçekten ne düşünüyosun. Mutlaka bir kısım ağır basacaktır o zaman ona göre hareket edersin
            zeynebio
            Karşı cinsten arkadaş kanka olmazzzz. Bunu bir anlayın artık. ER ya da geç o iş sevgililiğe döner. Demedi demeyin.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.