63
12.6.2020
“Kanka”dan Hoşlanmaya Başlamak
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   oivavoi
   Beraberken keyifli vakit geçirdiğiniz karşı cins insanla, zamanla daha çok vakit geçirmeye daha çok şey paylaşmaya başlıyorsunuz. Sonra bi bakıyorsunuz o insanı gerçekten olduğu gibi sevmişsiniz, değer veriyorsunuz. Zor zamanlarınızda sığındığınız liman olmuş. Hayatınızdan çıkarsanız eksik kalacağınız bir insana dönüşmüş. Ama bazı ilişkilere arkadaşlık az gelir, aşksa fazla. Ne yapacağımı bilmiyorum dio dostlarım. Boşluktandır diyorsanız 1’e, arkadaşını boşuna kaybetme diyorsanız 2’ye, bundan kaçmamalısın yüzleş ve açıl diyorsanız 3’e basınız. Diğer yorumlarınızı da aşağıda bekliyor olacağım... Dipnot: dediğim gibi, aşık değilim.
    cekirdeksizkarpuz
    Buralarda birisi vardı kankasıyla evlenip mutlu bi evliliği olan. Ama banladılar adamı kardeşim şansına küs, o olaydı şimdi senle paylaşırdı tecrübelerini
     diocubiri
     Ben 3 diyorum. Kankansa eğer seni anlayacağından eminim.
      tsukyomi
      Tam olarak böyle bir çorbam var. Yıllardır da ev arkadaşıyız. 3'e bastım ama aşk olarak niteleme açılırken, alışkanlık olarak nitele. Karşıdaki de kabul ederse müthiş bir eğlence vaat ediyorum sana :)
       efsanesahane
       1 2 3 Seks
        unlessmee
        asla anlam veremediğim ama bi yandan da başıma gelmesinden korktuğum olay
         ozymandiase
         Yani eğer fiziksel olarak birbirinize uygunsanız bu kaçınılmaz bir son oluyor maalesef.
          suae_
          Bence, Erkek ve Kadın Kanka olamaz. Yanlış anlamayın, olur ama, yakın arkadaş falan olur. Eğer ki çok yakın Kanka iseniz, zaten arada bir ilişki yaşanır. Belki o da senin ile aynı düşünüyordur? Baktın, onunla vakit geçirmek hoşuna gidiyor, hoşlanmaya başlıyorsun, o zaman biraz daha flört gibi davran. Yanii benim düşüncem bu.
           benita
           Bundan kaçma yüzleş derim ama önce hislerinle bi yüzleş gerçekten ne düşünüyosun. Mutlaka bir kısım ağır basacaktır o zaman ona göre hareket edersin
            zeynebio
            Karşı cinsten arkadaş kanka olmazzzz. Bunu bir anlayın artık. ER ya da geç o iş sevgililiğe döner. Demedi demeyin.
             nunukafasi
             Hayatta her şey mümkün. Neden olmasın. İnsan en iyi arkadaşından iyi sevgili bulamaz diye düşünüyorum ama yakın olduğum ve birbirimiz hakkında öyle düşünmediğim çok da arkadaşım var. Hoş ben kanka kelimesine ön yargılı bir insanım zaten. enim kankam yok arkadaşım var.
              zimbo
              Kanka da kalmadı hoşlanacak! :(
               canece
               Kesinlikle 3.
                sozdedegilgozde
                Benimde başıma gelmişti. Ama nasıl hoşlanıyorum. Çocuk yüzüme baktıkça kızarıyorum ve bir anda ortaya çıktı. Bir gün sarıldık ve o an farklı şeyler hissettim. Karnımda bir hareket hissettim ve eyvah dedim. Tabii ben bunu itiraf edecek cesareti gösteremedim. Sonra o sevgili yaptı bizim kankalık da yalan oldu.
                 dj_excalibur
                 Kanka da komşu kızı gibidir. Kanka kardeştir. Kandır kandır yerleştir. sanırım bugün biraz coştum!
                  rotasizkerim
                  belli bir yaşa evlenemezsek o gün seninle evleniriz diye sözleştiğim bir kankam vardı ama evlendi. cansın allah mesut etsin buradan dileklerimi iletiyorum...
                   fuind
                   Çıkmazın içindesin belli ki. Benim de başıma gelmişti. Onu kaybetmeyi göze almıştım ve şanslıyım ki karşılık bulmuştum. Öncelikle bilmen gereken arkadaşlık ve sevgililik kavramları birbirinden farklı ve ilişkinin adı koyulduğunda kişiler kendilerinde ekstra bir sorumluluk hisseder. Bu ekstralar karşındakinin arkadaşken davrandığından farklı davranmasının ana sebebi ve hayal ettiğin şey gerçek çıkmayabilir :) Şimdiki aklım olsa susardım.
                    alevalevay
                    Allah göstermesin böyle bi durumu
                     aynenbileader
                     Benim bütün kankalarım erkek o yüzden bu topa girersem olmaz o iş. kanka, kankaya bunu yapmaz...
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.