“Kanka”dan Hoşlanmaya Başlamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   oivavoi
   Beraberken keyifli vakit geçirdiğiniz karşı cins insanla, zamanla daha çok vakit geçirmeye daha çok şey paylaşmaya başlıyorsunuz. Sonra bi bakıyorsunuz o insanı gerçekten olduğu gibi sevmişsiniz, değer veriyorsunuz. Zor zamanlarınızda sığındığınız liman olmuş. Hayatınızdan çıkarsanız eksik kalacağınız bir insana dönüşmüş. Ama bazı ilişkilere arkadaşlık az gelir, aşksa fazla. Ne yapacağımı bilmiyorum dio dostlarım. Boşluktandır diyorsanız 1’e, arkadaşını boşuna kaybetme diyorsanız 2’ye, bundan kaçmamalısın yüzleş ve açıl diyorsanız 3’e basınız. Diğer yorumlarınızı da aşağıda bekliyor olacağım... Dipnot: dediğim gibi, aşık değilim.
    cekirdeksizkarpuz
    Buralarda birisi vardı kankasıyla evlenip mutlu bi evliliği olan. Ama banladılar adamı kardeşim şansına küs, o olaydı şimdi senle paylaşırdı tecrübelerini
     sozdedegilgozde
     Benimde başıma gelmişti. Ama nasıl hoşlanıyorum. Çocuk yüzüme baktıkça kızarıyorum ve bir anda ortaya çıktı. Bir gün sarıldık ve o an farklı şeyler hissettim. Karnımda bir hareket hissettim ve eyvah dedim. Tabii ben bunu itiraf edecek cesareti gösteremedim. Sonra o sevgili yaptı bizim kankalık da yalan oldu.
      tuba-yildirim6
      Önce en yakın arkadaşın.. konfor alanın .. senin kırmızı çizgilerini.. olmazsa olmazlarını.. karşı cinste neyi sevip neyden nefret ettiğini en iyi bilen insan.. hoşlanmaya başlarsın yok kızım manyak olma dersin gider ona birini ayarlarsın.. aklın ondadır.. gider biriyle sevgili olursun.. ben napicam ya diye gidip ona ağlarsın.. etraf ne der diye saçma sapan şeyler yaşarken bazen sen ondan koparsın bazen o seni paramparça eder.. kankadan hoşlanmaya başlamak mutlu sonla bitecek bir hikaye yazmaya benzer çoğu zaman.. kötüler yenilir.. ve prens sen benim herşeyimsin dediği prensesine er geç kavuşur..
       nisakyl
       Aslında bakarsan çok mantıklı ve gerçek sevgi içeren bir durum olduğunu düşünüyorum. Arkadaşınız, çok yakınsınız ve sonuç olarak da onun her şeyini biliyorsun. En iyi, kötü, saçma, komik, sinirli, vs. hallerini biliyorsun. Şöyle özetliyim en doğal halini , özünü biliyorsun ve onu en iyi tanıyan insanlardan birisin. Ondan hoşlanman kadar normal ne olabilir ki?
        erenasan1
        Bazen de hormonsal nedenlerden dolayı olabiliyor. Yakın olma şakalaşmalar dokunmalar filan olduğunda vücut : yaz ona güzel kız beyin : ama o arkadaşım benim vücüt: sen yaz diyorum sorgulama
         wb-
         He başıma geldi bu en yakın arkadaşım kankam benden hoşlanıyormuş 2 yıl felan oldu işte sevgiliyiz dnsnsnsn İnsanın yakın arkadaşıyla ilişki yaşaması çok ayrı bi zevk
          fuind
          Çıkmazın içindesin belli ki. Benim de başıma gelmişti. Onu kaybetmeyi göze almıştım ve şanslıyım ki karşılık bulmuştum. Öncelikle bilmen gereken arkadaşlık ve sevgililik kavramları birbirinden farklı ve ilişkinin adı koyulduğunda kişiler kendilerinde ekstra bir sorumluluk hisseder. Bu ekstralar karşındakinin arkadaşken davrandığından farklı davranmasının ana sebebi ve hayal ettiğin şey gerçek çıkmayabilir :) Şimdiki aklım olsa susardım.
           tsukyomi
           Tam olarak böyle bir çorbam var. Yıllardır da ev arkadaşıyız. 3'e bastım ama aşk olarak niteleme açılırken, alışkanlık olarak nitele. Karşıdaki de kabul ederse müthiş bir eğlence vaat ediyorum sana :)
            d.darko
            İlk tanıştığım gün çok hoşlanmıştım ama nedendir bilinmez arkadaş olmuştuk kanka aşağı kanka yukarı zaman geçiyor hayatlarimizdan insanlar gelip geçiyor, nedense birbirimize hiç açılamıyorduk taa ki o güne kadar. Adını da koymadık ama bildigin sevgili olmuştuk, sonra tamamen koptuk ve 5 yıl sürdü birbirimize geri dönmemiz. İlginç bir o kadar da guzel bir duygu iyi ki tanımışım, iyi ki sevmişiz birbirimizi 11. yılımız bu günden kutlu olsun.
             leprechaun
             Herkesin bana "kanka" demesine izin vermem. İzin verdimmi de sonsuz özgürdür. İster hoşlansın ister boşlansın ister gelip kafa atsın, ister kredi çekip beni kefil yapıp geri ödemesin.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.