21
21.11.2020
'Horolop Şorolop' Bir Edebi Akım: AKP'li Ahmet Hamdi Çamlı, Erdoğan'a Yazdığı İlginç Şiirle Gündemde
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'nın, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'a hitaben yazıp paylaştığı şiir konuşuluyor. İlginç çıkışlarıyla kamuoyu gündemine gelen AKP'li Çamlı dün Twitter hesabından, Erdoğan'ı ve Beştepe'yi de etiketleyerek şu şiiri paylaştı. Şiir, içerdiği dil bilgisi hataları ve anlaşılmazlığı nedeniyle Twitter kullanıcılarınca alay konusu oldu. Haberin ayrıntıları:
   https://onedio.com/haber/-horolop-sorolop-bir-edebi-akim-akp-li-ahmet-hamdi-camli-erdogan-a-yazdigi-ilginc-siirle-gundemde-943370
   https://onedio.com/haber/-horolop-sorolop-bir-edebi-akim-akp-li-ahmet-hamdi-camli-erdogan-a-yazdigi-ilginc-siirle-gundemde-943370
    absurdizm
    Horolop şorolop.
     busrawashere
     badem bıyıklarından akan sahte abdest suyun olayım bu akşam da karı kızla akayım aman reis görmesin bakayım sonra almayayım başıma fetö damgayı
      thetalentedmrripley
      Reise düz mesaj yazacakmış, arada bir kaç kez space yerine yanlışlıkla entera basmış şiir olmuş.
       _lara_
       Şiir nerde göremedim
        redblack
        İlkokul iki, öğretmen şiir yazın demiştir.
         asit
         okurken tansiyonum yükseldi
          dr.rock
          Şiir güzel aslında Dio ki senin aslında ümmet için emeğinin farkındayım, zorluk çekiyosun dio da Ümmet yalan be olm Sen o sorunu çöz Parol üretemiyorsun Kim skler yalovanın kaymakamını Yalova= Türkiye Kaymakam= Reyiz Siklemiyen = Modern dünya
           magnezyum
           Yeliz değil mi bu?
            galatacimbm1905
            Gazete köşelerinde çıkan şiirlere benzemiş jxksmsnsnx. Gerçi onların bile belli bir mantığı var amaaa djsksnz
             detokssuyu
             Bir gazetede şiir köşesi vardı, emekli amcalar, dayılar saçma sapan şiirler yazıyor ve yayınlanıyordu. Belki bu abi de o gazete için hazırlamıştır bu güzide eseri.
              peripedia
              Ne diyon amca? Sadece reisin anlayabileceği bir şey yazıyorsan ona mektup olarak postala. Bizi neden maruz bırakıyorsun bu anlamsız bilinç akışına. Ne demek istediğini anlayacağız diye beynimiz patladı.
               sedefartuny
               Kaç kere daha zırlıyor fiilini kullanacağını düşündüm okurken. O da zırlıyor bu da zırlıyor, herkes zırlıyor temalı şey.
                okadin
                Ağlanacak halimize gülüyoruz sayenizde. Beş yaşındaki çocuk herhangi biri için şu cümleleri kurmaz ya hu. Biliyoruz hepiniz çok seviyorsunuz, şov yapmayın artık.
                 mrlawyerkk
                 Ben bunu vicdan rahatlatmak için yapılan bir eylem olarak görüyorum. Adamlar hiçbir şey yapmadan, emek vermeden ceplerini doldurabiliyor bir yerlere gelebiliyorlar. Bari iki şiir yazayım da bir işe yarayım diye düşünmüş olabilir.
                  apollonia-corleone
                  İçinde gizli şifre mifre bir şey mi var acaba tek kelime anlaşılmıyor bu nedir
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.